Kızılcık Şerbeti Fatih laikleşti! Pembeyi delirtecek hareket: Abdullah Bey’lerin evinde Cumhuriyet coşkusu

"Fatih'in laik modu açıldı" Cuma akşamlarına damga vuran dizi Kızılcık Şerbeti'nde Fatih ve Doğa'nın kızları Cemre ile cumhuriyet kutlamaları beğeni topladı.

Abone Ol 

Kızılcık Şerbeti dizisinin son bölümünden fotoğraflar geldi, bu akşamki bölümde Cumhuriyet coşkusunu izleyicilere yansıtacak dizi şimdiden büyük bir beğeni topladı.

Muhafazakar ve seküler ailelerin çocuklarının evlenmesinin ardından ortaya çıkan dinamikleri işleyen Kızılcık Şerbeti, ikinci sezonunda da etkileyici bir şekilde devam ediyor. Doğa (Sıla Türkoğlu) ve Fatih’in (Doğukan Güngör) duygusal yolculuğunu izleyen seyirciler, her yeni bölümle ekrana bağlanıyor.

36. bölümün heyecanla beklenen fragmanında Cemre bebeğin 40 mevlidi yer alıyor, bu da dizinin hikayesine yeni gelişmelerin eklendiğini gösteriyor.

Cumhuriyet sevinci

Dizi, sadece aşk hikayesi üzerinden ilerlemiyor, toplumsal konulara da değiniyor. Cumhuriyet Bayramı’nı unutmayan Kızılcık Şerbeti, yeni bölümünde coşkulu cumhuriyet kutlamalarına da yer veriyor.

Doğa ve Fatih’in kızlarıyla bayrak tuttuğu sahneler, izleyicileri etkiliyor. Seyirciler, “Fatih laikleşmiş”, “Şaşırdık”, “Bu görüntü çok güzel”, “İşte bu” gibi yorumlarla dizinin bu güzel anlarını paylaşıyorlar.

Başa dön tuşu