Jylie Jenner’dan estetik açıklaması

Estetik açıklamalarıyla gündem olan Kylie Jenner göğüs büyütme ameliyatı olduğunu itiraf etti

Abone Ol 

Güzellik ve girişimcilik dünyasının önde gelen isimlerinden biri olarak tanınan ünlü isim, estetikle ilgili yaptığı son itirafla gündemde yer aldı. Daha önce dudak dolgusuyla yüzündeki değişimi açıklamış olan ünlü isim, şimdi de göğüs büyütme ameliyatı hakkında samimi bir açıklama yaptı.

“Dudak dolgusuyla yüzüm değişti” demişti. Geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada, yüzündeki değişikliğin nedeninin dudak dolgusu olduğunu iddia eden Kylie estetik iddialarının sadece bir algıdan ibaret olduğunu dile getirmişti. Ancak bu açıklamalarına rağmen, sosyal medya kullanıcılarını ikna edemedi.

“Göğüslerimde estetik var” dedi. Sonunda sessizliğini bozan ünlü isim, göğüslerini kızı Stormi’den önce yaptırdığını kabul etti. “Çok güzel göğüslerim vardı; tek kelimeyle muhteşem, mükemmel boyutta, her şeyiyle kusursuz. Açıkçası, keşke hiç yaptırmasaydım diye düşündüm.” sözleriyle samimi bir şekilde duygularını dile getirdi.

Ünlü ismin bu açıklamaları da, estetikle ilgili çıkan söylentileri sonlandırmış oldu. Güzellik standartları ve estetik müdahaleler hakkında konuşulduğu günümüzde, ünlü ismin itirafı da geniş yankı uyandırdı.

Başa dön tuşu