Gupse Özay’dan karnı burnunda pozlar!

6 yıllık birlikteliklerinin ardından Temmuz 2020'de nikah masasına oturan Barış Arduç ile Gupse Özay çifti şimdilerde bebek bekliyor. 8 aylık hamile olan Özay, karnı burnunda halini İnstagram'dan paylaştı.

Abone Ol 

‘Deliha’ filminin setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen oyuncu çift, iki yıl önce Çeşme’de nikah masasına oturmuştu. Mutlu birliktelikleri süren Özay ve Arduç, şimdilerde ilk çocuklarını kucaklarına almaya hazırlanıyor. Kız bebek bekleyen çiftten Özay, arkadaşları ve ailesiyle birlikte çekilen fotoğraflarını sosyal meyda hesabından yayınladı.

Aralarında; Öykü Karayel, Engin Öztürk, Önder Öztarhan, Melikşah Altuntaş ve Sarp Apak gibi ünlü isimlerin yer aldığı fotoğraflarda Özay’ın karnının iyice büyüdüğü görüldü.

8 aylık hamile olan Gupse Özay’ın pozları, hayranlarından kısa sürede yoğun ilgi gördü. Özay’ın paylaşımına birçok ünlü isim yorum yağdırdı. Can Bonomo, Songül Öden, Açelya Akkoyun, Büşra Pekin, Sinem Kobal, Başak Dizer, Esra Erol, Mert Öner, Hülya Duyar ve Esra Ruşan gibi birçok ünlü isim yorum yaptı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu