Fahriye Evcen: İnsanın gerçekten kanı donuyor

Abone Ol 

Fahriye Evcen ile kendisi gibi oyuncu olan eşi Burak Özçivit, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Tatil öncesi oğulları Karan ile birlikte objektiflere yansıyan ikili, ilk olarak alışveriş merkezinin içinde bulunan mağazaları dolaştı. Ardından Nişantaşı sokaklarına çıkarak tur atan Özçivit ve ailesi, bir restoranda yemek yedi. İki yaşındaki Karan, yorgunluğun etkisiyle uyurken, Evcen ile Özçivit ise uzun süre mekanda cep telefonlarıyla ilgilendi.

Fahriye Evcen: İnsanın gerçekten kanı donuyor #1

“Biraz nefes alalım istedik”

Restoran çıkışı görüntülenen çift, tatil öncesi alışverişe çıktıklarını ifade etti. Sosyalleşmeyi özlediklerini belirten Burak Özçivit, “Biraz nefes alalım istedik” ifaedelerini kullandı.

Antalya'da 6 ve 9 yaşındaki iki çocuğa, anneleri Merve A. ve üvey babaları Rahmi A. tarafından cinsel istismarda bulunulması, mahkeme sürecinde ise iki sanığın tahliye edilmeleri yurt genelinde büyük tepkiye neden olmuştu. İkili, Türkiye'nin gündemine oturan Elmalı davasındaki mağdur çocukların yaşadıkları ile ilgili de sert konuştu. Konuyla ilgili açıklama yapan Fahriye Evcen, “İnsanın gerçekten kanı donuyor. Eminim ki gereken yapılacaktır” şeklinde konuştu.

Fahriye Evcen: İnsanın gerçekten kanı donuyor #2

“Çok kötü bir durum”

Burak Özçivit ise, “İnşallah gereken yapılacak. Biz de onu bekliyoruz. Çok kötü bir durum” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu