Emre Altuğ’dan estetik açıklaması: İhtiyaç hissetmedim

Başarılı oyuncu ve şarkıcı Emre Altuğ oğullarıyla beraber objektiflere yansıdı. Ünlü isim son zamanlarda estetik yaptan ünlü erkekler hakkında açıklama yaptı

Abone Ol 

Şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ, çocukları Uzay ve Kuzey ile objektiflere yansıdı. Altuğ, “Çocuklar tatile giriyorlar şimdi. Anneleriyle Katar’a gidecekler. Kuzenleri orada yaşıyor. Tatil öncesi güzel bir yemek yiyelim dedik” şeklinde açıklama yaptı.

Yakın zamanda Gökhan Özen ve Rafet El Roman’ın yaptırdığı estetikler gündem olmuş ve çok konuşulmuştu. Emre Altuğ’a bu konu hatırlatıldı.

“Bende estetik yok” diyen Emre Altuğ; “Herkes nasıl mutluysa öyle yaşar. Bence karışmaya hakkımız yok bu duruma. Şu ana kadar bir ihtiyaç hissetmedim ama ihtiyaç hissedersem yaptırırım. Oyuncu için bence çok doğru şeyler değil. Oyuncular yüzleri ile mimikleri ile bir performans sergiliyorlar. Onun da birtakım yolları ve dozajı var bence. Rahmetli annem ile babamın bana bıraktığı bir mirastır şu anki durumum. Yaşımı oynamak için biraz çaba gösteriyorum” ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu