Dilan Çiçek Deniz estetiklerini eritti!

Ünlü oyuncunun güzelliği dillere destandı, estetik müdaheleler sonrasında ise çoğu insandan tepki almıştı. Sosyal medyadaki tepkilere cevap vermeyen Deniz, katıldığı programda ise yaşadığı süreci anlatmıştı.

Abone Ol 

Sevilen Çukur dizisinin Sena’sı Dilan Çiçek Deniz, geçtiğimiz dönemlerde estetikleriyle gündem olmuştu. Ünlü oyuncuya sosyal medyadan inanılmaz tepki yağmıştı.

Sosyal medyadaki yorumlara cevap vermemiş olan Deniz, katıldığı programda ise o dönem öyle yapmak istediğini söyleyerek “Aslında çok öyle bir şey yaptırdığımı düşünmeden bir şeye giriştim ve doktorumla da inanılmaz bir iletişim problemimiz oldu. Tabii benim de daha çok araştırıp soruşturmam gerekiyordu. Sonra vücudum inanılmaz tepki gösterdi. Çünkü omuz ameliyatını yeni olmuştum. Üstüne ani bir kararla böyle bir şeye karar verdim. Orada da şöyle bir şey oldu. Paşa gönlüm o an öyle bir şey istedi. Denemek istedim zaten yaptırdığım şey geçici olduğu için o konuda çok rahattım.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca, sosyal medyadan ona gelen tepkilerle zaman zaman gözlerinin dolduğunu ve 2023’ün hayatının en zor dönemi olduğunu söyledi.

Bir süre sonra takipçisinden gelen, ‘Yine güzelleşmişsin, estetiklerini mi erittin?’ sorusuna karşılık ‘Erittim valla, normale döndüm,’ yanıtını verdi.

İşte Dilan Çiçek Deniz’in o hali ve son hali…

Başa dön tuşu