Demet Şener ile Cenk Küpeli boşandı

Abone Ol 

Demet Şener – Cenk Küpeli çiftinden ayrılık haberi geldi. 2019 yılının Haziran ayında evlenen ünlü çift, İstanbul Bakırköy 12.Aile Mahkeme’sinde bu sabah boşandı. Büyük bir aşk ile evlenen çiftin boşanmasında en büyük etkenin ise Cenk Küpeli’nin çocuk istemesi olduğu öğrenildi.

Demet Şener ile Cenk Küpeli boşandı #1

Cenk Küpeli açıklama yaptı

Cenk Küpeli, boşanmanın ardından açıklama yaptı. Küpeli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Evli kaldığımız süre boyunca bana hissettirdiğin tüm güzel duygular ve beraber geçirdiğimiz her an için teşekkür ederim. Anneliğine ve kadınlığına olan saygımın yanı sıra, duyduğum sevgi nedeniyle hayatımda hep çok özel kalacaksın. Ayrılık sonrası arkadaşlığa inanmasam da eski eşin olarak tüm desteğim ve dualarım seninle olacak. Güzel ve başarılı bir hayat dilerim…” ifadelerini kullandı.

2018 yılında İbrahim Kutluay ile çekişmeli bir boşanma süreci yaşayan Demet Şener aradığı aşkı Cenk Küpeli'de bulmuş ve çift kısa sürede nikah masasına oturmuştu.

21 Haziran 2019 da Cenk Küpeli ile nikah masasına oturan Demet Şener istenmeyen gelin olmuştu. Küpeli'nin ailesi ne nikaha katılmış ne de gelinleriyle bir araya gelmişti. Cenk Küpeli’nin babası ve annesi Oya-Avni Küpeli, “Oğlumuzla hiçbir şekilde bağlantı kuramıyor ve görüşemiyoruz” sözleriyle Demet Şener'e isyan etmişti.

Demet Şener ile Cenk Küpeli boşandı #2

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu