Demet Şener’den Çağla Şıkel’e destek mesajı

Abone Ol 

Eski manken Demet Şener, önceki gün spor çıkışı Nişantaşı'ndaki bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıdı. Şener, formda ve fit olmanın sırrının doğal beslenme, spor ve tencere yemeklerinde gizli olduğunu anlattı. Muhabirlerle sohbet eden Demet Şener, 44 yaşında olduğunu, yaşlanma korkusu yaşamadığını ve vücuduna iyi baktığını söyledi.

Demet Şener'den Çağla Şıkel'e destek mesajı #1

“Yaşlanma korkum hiç yok”

Şener, “Çok iyi bakıyorum kendime. Spor yapıyorum. Her sabah okula bırakıyorum çocukları, sonra sporumu yapıyorum. Aslında herkesin bildiği basit yöntem var. Yaktığından daha azını yiyeceksin. Mevsiminde sebze ve meyve yemek, protein ağırlıklı beslenmek… Ben hep evde tencere yemeği yerim. Yağlı ve anormal soslu şeyleri yemiyorum. Günde bir saat spor yapıyorum. Boş yere olmuyor, emek verince oluyor. Kereviz sapı, salatalık, taze zencefil ve limon… Bunları her gün içiyorum. Yaşlanma korkum hiç yok. Yaşımı herkese söylüyorum.” diye konuştu.

Demet Şener'den Çağla Şıkel'e destek mesajı #2

“Karşımızdaki insanın pusulasını araştırmıyoruz”

Eski mankene ayrıca Çağla Şıkel'in “Fakir biriyle de aşk yaşayabilirim.” açıklaması hatırlatıldı. Demet Şener, konuyla ilgili, “Çağla kendi parasını kazanan, kendi ayakları üzerinde duran bir kadın. Onu anlatmak istemiş. Başka bir şey dediğini zannetmiyorum. Aşk bu, kiminle olursa aşkı yaşamak güzel. Bizler bu yaştan sonra gerçek aşkı istiyoruz. Tabii karşımızdaki insanın pusulasını araştırmıyoruz herhalde, onu demek istedi Çağla. Belli bir işi gücü olsun, onun dışında aşk yani…” yorumunu yaptı.

Mart ayında iş insanı Cenk Küpeli ile boşanmasının ardından Tolga Arman'la yeni bir birlikteliğe yelken açan Demet Şener, özel hayatıyla ilgili sorulara da yanıt verdi. Şener, “Şu an gerçek aşkı yaşıyorum, çok mutluyum.” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu