Can Yaman’ın babası Güven Yaman hakkında dedikodular dedikodular…

Abone Ol 

Can Yaman magazin dünyasında oldukça konuşulan bir isim. Yalnız bu sefer onun değil, babası hakkında dedikodular dönüyor. Güven Yaman’ın sevgilisi olduğunu söyleyen Melisa isimli kadın, baba oğul hakkında çok ciddi açıklamalarda bulundu. Meraklandıysanız buyurun detaylara!

Can Yaman biliyorsunuz sadece Türkiye’de değil dünya çapında da ünlü bir oyuncu. Hatta belki ülkemizden daha fazla yabancı kadın hayranları var.

Geçtiğimiz yıl spiker Diletta Leotta’yla evlilik planları yapan Can Yaman’dan aniden bir ayrılık haberi gelmişti. Yaman’ın birkaç gün önce ise ünlü aktris Francesca Chillemi ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Ancak şu anki konumuz Can Yaman değil, babası Güven Yaman. Sosyal medyada Güven Yaman ile aşk yaşadığını söyleyen Melisa isimli kadının iddiaları oldukça çarpıcı.

Önce Güven Yaman’la ayrılık sebebini “yaşlı insanlar çok konuşuyor” şeklinde özetledi ve hatta “aynı evde yaşamak, onun yaşlı egosunu çekmek kabus gibi” olduğunu söyledi.

“Varlık içinde yokluk çektiğini” söyleyen Melisa şiddet gördüğünü ve hatta Can Yaman’ın babası Güven Yaman’ın sapık olduğunu da söyledi!

Can Yaman ve sevgilisi Francesca Chillemi hakkında evli olduğunu ve bu yüzden ilişkilerini sakladıklarını iddia etti.

Can Yaman’ın yabancı hayranları mesaj yağmuruna tutunca böyle de bir açıklama yaptı.

Aman neler neler…

Can Yaman’ın babasını aramadığını söyleyen Melisa, farklı bir kadından da bahsediyor.

Bunların hepsi Melissa isimli kadının iddiaları, gerçekliğini biz bilemiyoruz. Bakalım Can Yaman ve Güven Yaman bu iddialar karşısında neler diyecek?

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu