Çağla Şıkel ve Emre Altuğ öyle bir şey paylaştı ki… görenler yeniden mi evleniyorsunuz dedi!

2015 yılında Emre Altuğ ile boşanan Çağla Şıkel 8 yıl boyunca hayatına kimseyi almamıştı fakat bu durumu avukat Nail Gönenli ile bozdu ve ikilinin ismi evlilik haberleriyle sık sık gündem oldu. Nikah masasında bir araya gelen eski eşler gündem oldu

Abone Ol 

Çağla Şıkel ve Emre Altuğ’un 7 yıl sürdürdükleri evliliklerinden Uzay ve Kuzey adında iki oğlu oldu. 2015 yılında Emre Altuğ ile boşanan Çağla Şıkel 8 yıl boyunca hayatına kimseyi almamıştı fakat bu durumu avukat Nail Gönenli ile bozdu ve ikilinin ismi evlilik haberleriyle sık sık gündem oldu. Nikah masasında bir araya gelen eski eşler tekrar gündem oldu.

2015 yılında Emre Altuğ ile boşanan Çağla Şıkel, avukat Nail Gönenli ile aşk yaşamaya başladı.

Şıkel ve Gönenli çifti sık sık magazin gündeminde yer almaya devam ederken Emre Altuğ’un bu durumdan hoşlanmadığı şeklinde söylentiler dolaşmaya başladı.

Çağla Şıkel bu söylentiler üzerine açıklama yaparak böyle bir şey olmadığını söyleyerek iddiaları yalanladı.

Ünlü model, eski eşi Emre Altuğ ile kendisinin nasıl yaşamaları gerektiğini bildiğini ve artık koca insanlar olduklarını ve nerede durmaları gerektiğini bildiklerini söyledi.

Önceki gün bir elektrikli araç lansmanında sunuculuk yapan Çağla Şıkel’e evlilik soruları yöneltildi. Avukat Nail Gönenli ile bir süredir aşk yaşayan Çağla Şıkel şöyle cevapladı: ”Arkadaşlar şu an gerçekten evlilik düşüncem yok ileride evlilik olursa ben lafımı da yerim ama devam eden dostluğum, arkadaşlığım var tabii ki şu an. Benim önceliğim çocuklarım ve ailem. Herhangi bir acelem yok, çünkü benim bir ailem var. Hayat ne gösterir bunu bilemeyiz ama…”

Şıkel’in açıklaması gündemdeyken Emre Altuğ dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Bir yakınının düğününe katılan Altuğ, nikah masasında çekilen bir kareyi ”çok mutlu olun” notuyla yayınladı.

Kısa sürede gündem olan karede Çağla Şıkel de yerini aldı.

Başa dön tuşu