Bol iletişimli günler başlıyor

Abone Ol 

Güneş 20 Mayıs 2021 tarihinde İkizler burcuna geçti. İkizler burcunda doğmuş olan herkesin doğum gününü kutluyorum. Hadi biraz İkizler burcunda doğmuş olanların özelliklerine bakalım.

Bol iletişimli günler başlıyor #1

Bol iletişimli günler bizi bekliyor

İkizler burcu insanı çok meraklıdır. Her konuda bilgisi olsun ister. Bir konuda derinleşmekten ziyade yüzeysel bilgisi olması onlar için yeterlidir. Bilgisi az ya da çok olsun her konu hakkında uzun uzun konuşabilir. Okumak, yazmak, anlatmak, öğrenmek ister. Gazetecilerin çoğu İkizler burcundan ya da yükselen İkizler burcundan çıkar. Değişken bir burçtur. Hemen her konuya adapte olabilirler. Gülerken bir anda mutsuz ya da mutsuzken bir anda kahkahalarla gülen bir yapıları vardır. Pratiklerdir ve zekilerdir. Bir durumu nasıl lehine çevireceklerini çok iyi bilirler. Konudan konuya atlayabilirler. İkizler burcu insanının elleri, kolları kendini ifade ederken hiç durmaz. Çok hızlı konuşabilirler. Yapısal olarak da hızlıdırlar. Bir şeye yöneldiklerinde hızlıca işlerini halleder ve giderler. Zaten hemen farklı bir konuya da yönelmiş olacaklardır.

İkizler burcu ünlüleri

Donald Trump, Marilyn Monroe, Nicole Kidman, Angelina Jolie, Kerem Bursin, Sıla Gençoğlu, Kenan İmirzalıoğlu, Acun Ilıcalı

Bol iletişimli günler başlıyor #2

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylinBol iletişimli günler başlıyor #3 madamastroBol iletişimli günler başlıyor #3

    YouTubeBol iletişimli günler başlıyor #3

    [email protected]

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu