Aşk 101 dizisinin fındık Osman’ı nikah masasına oturdu!

Genç oyuncu Selahattin Paşalı'nın iki yıldır Lara Tümer'le birlikte olduğu biliniyordu. Geçtiğimiz günlerde nikah masasına oturan çiftin fotoğrafları sosyal medyada yankı uyandırdı.

Abone Ol 

Osman karakteriyle yıldızı parlamıştı…

Netflix’in Türk yapımı dizisi olan Aşk 101’de yıldızı parlayan genç oyuncu Selahattin Paşalı, yakışıklılığı ve başarılı oyunculuğuyla genç kızların ilgi odağı olmuştu. Aşk 101 dizisinde Osman karakterine hayat veren başarılı oyuncu, canlandırdığı karakterin sempatikliğiyle büyük beğeni toplamıştı.

Mahir Ünal, Aşk 101'deki Osman karakterinin senaryo aşamasında eşcinsel olduğunu açıkladı | 22dakika.org

Gündemde kalmaya devam etti

Selahattin paşalı yakın zamanda yine Netflix yapımı bir dizi olan ‘Pera Palasta Gece’ Yarısı dizisi ile adından sıkça söz ettirdi.

Pera Palas'ta Gece Yarısı" 3 Mart'ta Netflix'te | Kültür-Sanat Haberleri

Sosyal medyada ilgi gören düğün

Lara Tümer, geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşarak herkesi şok etti. Hamilelik haberinin ardından ise çift, geçtiğimiz günlerde nikah masasına oturduğu haberi geldi. Genç çiftin düğünü sosyal medyada yoğun ilgi uyandırdı.

Aşk 101'in Fındık Osman'ı Selahattin Paşalı Evleniyor mu? Selahattin Paşalı Baba mı Oluyor?

Resim

Düğün bazı hayranları hüsrana uğrattı

İkilinin uyumlu nikah kombini beğeni topladı

Genç çiftin birbiriyle uyumlu, abartısız kombini beğeni topladı. Paşalı; kaftanlı beyaz takım giyerken, Tümer ise  gelinlik yerine beyaz zarif bir elbise tercih etti.

Selahattin Paşalı ile Lara Tümer evlendi - 3

Resim

Bizlerde buradan genç çifte mutluluklar dileriz…

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu