ABBA 40 yıl aradan sonra geri dönüyor

Abone Ol 

Anni-Frid Lyngstad, Agnetha Fältskog, Benny Andersson ve Björn Ulvaeus'tan oluşan ABBA, canlı yayın lansmanı sırasında Voyage albümünün 5 Kasım'da çıkacağını söyledi. ABBA 10 şarkısından I Still Have Faith In You ve Don't Shut Me Down parçalarını da yayınladı.

ABBA 40 yıl aradan sonra geri dönüyor #1

Albümde 22 şarkı yer alacak

Konserler, önümüzdeki yıl Mayıs ayında Londra'daki Queen Elizabeth Olympic Park'ta özel olarak inşa edilmiş bir ABBA Arena'da gerçekleştirilecek ve dört yıldızı Agnetha Faltskog, Bjorn Ulvaeus, Benny Andersson ve Anni-Frid Lyngstad'ın dijital versiyonlarını içerecek.

ABBA grubu, hologram turne adını verdikleri proje için kendi sitelerinden bilet alınabileceğini duyurdu. Müzisyenler, gösteride grubun klasik hitlerinden oluşan 22 şarkının yer alacağını ve bir buçuk saat süreceğini söyledi.

İlk olarak sadece iki şarkı planıyla yola çıktıklarını söyleyen söz yazarı Benny Andersson, “Sonra 'Belki birkaç tane daha yapmalıyız. Ne dersiniz kızlar?' diye sorduğumda 'Evet' dediler. Ve sonra 'Neden tam bir albüm yapmıyoruz' diye sordum.” Şarkı sözü yazarı Bjorn Ulvaeus, I Still Have Faith In You şarkısı hakkında “Benny melodiyi çaldığında bunun sadece bizimle ilgili olması gerektiğini biliyordum” dedi.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu