8 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 8 Temmuz Perşembe gününün günlük burç yorumları…

8 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #1

8 Temmuz Koç burcu yorumu

Bugün sezgilerinizin yoğun olduğu bir gün. Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen, güçlü kişiliğinizi ön plana çıkarmaktan korkmamalısınız.. Hızlı düşüncelerinizi gerçekleştirmek için, pratik çözümler arayışı içindesiniz. Başkaları için zor bir kişilik sergiliyor olsanız bile seçeceğiniz yolda ilerlemelisiniz.

8 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #2

8 Temmuz Boğa burcu yorumu

Duygularınıza yoğunluk verdiğiniz zaman, gün içinde motivasyon dengeniz hemen bozuluyor. Bugün, kişiselliğinizi ve sevdiğiniz kişinin davranışlarını sorgulayabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilere göre daha farklı duygusal bir tablo sergilemeniz, sizi ulaşılmaz bir konuma getiriyor. .

8 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #3

8 Temmuz İkizler burcu yorumu

Hiç kimsenin size yaklaşmasına izin vermiyorsunuz. Kendi doğrularınıza güvendiğiniz için çevrenizle bazı pürüzler yaşamanız muhtemel. Bilinçaltınız maddi kaygılarla dolu ve sorunları paylaşmak adına verdiğiniz çaba başarı getirecek.

8 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #4

8 Temmuz Yengeç burcu yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin kişisel özgürlüğüne karışılmasından hoşlanmıyor ve size de aynı şekilde davranılsın istiyorsunuz. Bugün, bulunduğunuz şartları sorgulayabilir ve paylaşım içinde olduğunuz kişilerin farklı fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Hayallerinizi arkadaşlarınızla paylaşırken, duygusal tatmin sağlıyorsunuz.

8 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #5

8 Temmuz Aslan burcu yorumu

Başarılı bir iş dönemi yaşadığınız halde hedeflerinizde zorlanıyorsunuz. Çevrenizle kuracağınız olumlu iletişim, size yardımcı olacaktır. İhtiyacınız olan; sizi engellemeyecek ve yapacağınız işlerde pürüz çıkarmayacak güçlü bir ortak.

8 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #6

8 Temmuz Başak burcu yorumu

Çevrenizle işbirliği içinde olduğunuz zaman, başarı grafiğiniz daha da artıyor. Bugün olumlu bir performans sergilemek istiyorsanız, karşınızdaki kişilerle aranızda oluşan soğuk savaşa bir an önce son vermelisiniz. Yediklerinize dikkat edin.

8 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #7

8 Temmuz Terazi burcu yorumu

Bugün, parasal konularda aceleci davranmakla birçok fırsat kaçırabilir ve ihmal ettiğiniz konuların olumsuz geriye dönüşlerine tanık olabilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan ilginç teklifleri incelemeden yanıtlamayın. Küçük aksilikler için olağan bir gün.

8 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #8

8 Temmuz Akrep burcu yorumu

Dostlarınızla bir araya gelecek ve bir takım sürümce de olan işlerinizi gözden geçirecek ve bazı sonuçlara daha fazla yaklaşacaksınız. Anlamlı bir aile yaşantınız olmadığı zaman, kendinizi mutsuz hissediyorsunuz. Aile içi tartışmalara takılmayın.

8 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #9

8 Temmuz Yay burcu yorumu

Küçük ve kısa yolculukların sizin için sağladığı avantajları inkar edemezsiniz. Bugün bulunduğunuz ortamın şartlarında istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Etkin ve cazibeli bir konuşma yapınız var. Karşınızdaki kişinin sizin için olumlu düşünceleri, ileride yaşamınızın artısı olacak.

8 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #10

8 Temmuz Oğlak burcu yorumu

Sizi ilgilendiren konulara kendinizi verecek ve başarınızı ortaya çıkaracaksınız. Israrcı davranışlarınızın altında geleneksel tavırlarınız yatıyor. Bugün, kendinizi dingin ve yaratıcı bir şekilde ifade etmelisiniz. Cesur atılımlar yapacaksınız.

8 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #11

8 Temmuz Kova burcu yorumu

Bugün, değişim rüzgarlarının estiği bir duygu boyutunda olacaksınız. Karşı cinsle aranızda beklenmeyen gelişmeler olabilir. Yeni tanışacağınız kişilerin finans konuları ilginizi çekebilir. Duygusal bağlarınızın; maddesel beklentilerinizle örtüşmesini sağlamak adına, başlangıçlar yapmak istiyor ve temkinli davranıyorsunuz.

8 Temmuz Perşembe günlük burç yorumları #12

8 Temmuz Balık burcu yorumu

Bugün kendinizi dört bir yandan herkes kolunuza bacağınıza yapışmış gibi hissettiğiniz günlerden biri. Hatta etrafınızdakilerden bazıları öyle bir asılıyor ki uzuvlarınız adeta kopacak geriliyor. Biri oraya biri buraya çağırıyor ve aynı anda dört yöne birden çekiliyorsunuz. Kendiniz için biraz mola vermeyi ihmal etmeyin. İhtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi dile getirmeye özen gösterin.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu