6 yılın ardından beraber sahne alan Murat Boz ve Hadise’nin performansı büyük beğeni topladı

Hadise ve Murat Boz uzun bir aranın ardından birlikte sahneye çıktı. İkili Hadise'nin hit şarkısı "Nerdesin Aşkım"la düet yaptı.

Abone Ol 
Güzel şarkıcı Hadise ve yakışıklı şarkıcı Murat Boz, Cumhuriyet’in 100. Yılına özel New York’ta sahne aldı. Sahneye birlikte çıkan ikilinin düet yaptığı anlar salondan büyük alkış aldı.

Cumhuriyetin ilanının 100. yılı şerefine İstiklal Marşı ile açılacak konserin geçtiğimiz aylarda yapılması planlandı fakat teknik aksaklıklar nedeniyle konser bu aya ertelenmişti. Başarılı şarkıcı Murat Boz, geçen ay New York’ta vereceği konserden bahsederek, “Hadise’mle birlikte New York’ta bir konserimiz olacak. Umarım vize konuları düzgün bir şekilde sonuçlanır ve harika bir konser veririz. Şu an için hazırlıklar devam ediyor” şeklinde açıklama yapmıştı.

Beklenen gün geldi çattı. Güzel şarkıcı Hadise ve Murat Boz 6 yılın ardından beraber sahne alıp düet yaptı. Hadise ve Murat Boz, performanslarıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. İkilinin “Nerdesin Aşkım” şarkısıyla düeti ise seyirciden büyük alkış aldı.

Başa dön tuşu