24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay

Abone Ol 

24 Haziran 2021 tarihinde İstanbul saatine göre saat 21:39’da Oğlak burcunun 3 derecesinde bir Dolunay meydana gelecek. Dolunaylar tamamlanma ve başlatılan işlerin daha görünür olması enerjilerini barındırır.

Dolunay anı haritasında yükselende Oğlak burcu var. Ay ve Güneş haritanın 6-12. Ev ekseninde olması hastaneler, hastalıklar, arka planda yürütülen işler, gizli düşmanlarla ilgili konuları çok fazla ön plana çıkartıyor olacak.

24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay #1

Zorlayıcı durumları artırabilir

Dolunay anı haritasında Jüpiter Ay ve Güneş’e destekleyici açılar yapıyor olacak. Jüpiter’in iyicil etkileriyle beraber bazı dikkat edilmesi gereken zorlayıcı durumları arttırma etkisi de yapabilir.

Burç bazında Oğlak Dolunayının etkilerini okurken öncelikli olarak yükselen burcunuza göre okumayı ihmal etmeyiniz.

24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay #2

Koç Burçları ve Yükselen Koç

Sevgili Koçlar, Oğlak burcundaki Dolunay sizlerin kariyer hayatınızda etkisini gösteriyor olacak. Dolunay ile birlikte eviniz, ailenizle ilgili daha önce başlatmış olduğunuz önemli adımların şimdi sonuçlarını kariyer hayatınızda birtakım tamamlanmalar ile birlikte yaşıyor olacaksınız. Üst ve otorite figürleriniz size bu süreçte birtakım yeni görevler verebilir ancak bunlar sizlerin kendinizi gereğinden fazla tüketmenize, yormanıza sebep olabilir.

24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay #3

Boğa Burçları ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, Oğlak burcundaki Dolunay ile birlikte yurtdışı, yabancılar, hukuksal konular, akademik konular, yüksek öğretim konularınızda önemli tamamlanmalar söz konusu olabilir. Daha öncesinde hayatınızda başlatmış olduğunuz fikir, iletişim, seyahatler alanında başlatmış olduğunuz ne varsa şimdi yapacaklarınız bunun devamı niteliğinde olacaktır. Aynı zamanda eşinizin ailesi için özel hayatınızdan fedakarlıklar yapmanız ve onlar adına uğraşlarınızın yoğun olacağı bir döneme de girebilirsiniz.

24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay #4

İkizler Burçları ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler, Oğlak burcundaki Dolunay sizlerin para, maddi kaynaklar alanlarınızı etkileyecek. Daha öncesinde yeni bir iş alanı ile ilgili bir kazanç elde etmeye başladıysanız onunla ilgili bir tamamlanma durumları söz konusu olabilir. Yine gündeminizde başkasından elde edilen kaynaklar, miraslar, nafakalar alanında tamamlanma durumları söz konusu olabilir. Ortak bir geliriniz söz konusu ise burada artık bir şeyleri çok daha ciddi bir şekilde ele almanız gereken durumlar ortaya çıkabilir.

24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay #5

Yengeç Burçları ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, Oğlak burcundaki Dolunay sizlerin ikili ilişkiler, eş, ortaklıklar ve davalarla ilgili hayat alanınızda meydana geliyor olacak. Daha önce kendiniz adına aldığınız önemli kararların tamamlanmasını şimdi ilişkiler alanınızda yaşıyor olacaksınız. Bu anlamda sizin tarafınızdan atılacak cesur adımlar söz konusu olabilir. İkili ilişkiler alanınızda konuları çok daha ciddiyetle ele almanızı gerektirecek durumlar ortaya çıkabilir. Daha fazla sorumluluk almanız gereken durumlar ortaya çıkabilir.

24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay #6

Aslan Burçları ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, Oğlak dolunayını sizler hizmet ve arka plandaki işleriniz alanında yaşıyor olacaksınız. Dolunay’ın etkili olacağı 15 günlük süreç boyunca iş ve çalışma koşullarınızda önemli sorumlulukların altına cesaretle ve özgüvenli bir şekilde girebilirsiniz. Ancak burada gereğinden fazla fedakarlıklar içerisinde olabilirsiniz. Bunu yapmanızı gerektirecek birtakım koşullar işin doğasına uygun olarak söz konusu olabilir. Her halükârda günlük iş akışınızdaki artış sizlere parasal açıdan çok şanslı etkilerde getiriyor olacak. Bununla birlikte sağlığınıza ekstra dikkat etmeniz gereken bir dönemden geçiyorsunuz.

24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay #7

Başak Burçları ve Yükselen Başak

Sevgili Başaklar, Oğlak Dolunayı sizleri sosyalleşme, eğlenceli aktiviteleriniz, aşk ve romantik ilişkileriniz, alanınızdan etkiliyor olacak. Daha önceki zamanlarda arkadaş ve sosyal çevrenizden kişilerle birlikte bir başlangıç yaptıysanız şimdi Oğlak Dolunayı ile bunun harika bir aşka dönüşmesi gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Ancak burada bilhassa çocuklarınızla ilgili konularda çok daha fazla sorumluluk üstlenmeniz gereken durumlar olabilir. Aşk hayatınızda ise karşınızdaki kişiden emin olmanız yerinde olacaktır.

24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay #8

Terazi Burçları ve Yükselen Terazi

Sevgili Teraziler, Oğlak Dolunayı sizleri aile ve kariyer alanlarınızdan etkiliyor olacak. Kariyer hayatınızda daha öncesinde başlatmış olduğunuz konularınızla ilgili olumlu ve harekete geçirici tamamlanmalarını şimdi ev ve yuva alanlarınızda yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda evinizle ilgili ya da ailenizle ilgili daha fazla sorumluluk almanız gereken durumlar içerisinde kalabilirsiniz. 

24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay #9

Akrep Burçları ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, bilgi ve iletişim alanlarınızı mercek altına alacak olan bu Dolunay ile önemli bir eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda daha öncesinde konuşulmuş ve kararlaştırılmış olan bir işinizle ilgili olarak şimdi bir kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. İletişim, eğitim alanlarınızda önemli etkiler var ancak burada fazla sorumluluklar almanız gereken durumlar söz konusu olabilir.

24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay #10

Yay Burçları ve Yükselen Yay

Sevgili Yaylar, parasal kazanımlarınızı etkileyecek olan Oğlak Dolunayı ile birlikte daha önce başlatmış olduğunuz işleriniz şimdi tamamlanabilir. Kazanımlarınızın görünür şekilde etkileneceği bir dolunay olacak. Parasal kazanımlarınızla ilgili konuları daha ciddiye almanız gereken durumlar söz konusu olabilir. Sorumluluklarınız artabilir.

24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay #11

Oğlak Burçları ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, Dolunay sizlerin burcunuzda meydana geliyor. Dolunay sizlerin ilişkiler ekseninizde, ben-sen dengeniz üzerinde etkili olacaktır. Daha önce ilişkilerinizde ve anlaşmalar, sözleşmeler, ortaklıklar anlamında başlattığınız ne varsa artık bunu cesaretle tamamlayacak olabilirsiniz. Oğlak öncü bir burçtur bu nedenle bu tamamlanma aslında yeni bir şeylerin ilk adımını ve sizin adınıza devamı gelecek olan önemli bir dönemin başlangıcını da anlatıyor. Bu bir ilişkinin devamı olabileceği gibi bir ilişkinin noktalanması da olabilir.

24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay #12

Kova Burçları ve Yükselen Kova

Sevgili Kovalar, Oğlak burcundaki Dolunay sizlerin arka alanınızda meydana geliyor. Sizler için biraz zorlayıcı çalışabilecek olan bu Dolunay ile birlikte bilinçaltınıza attığınız birtakım konular zihninizi bu süreçte daha fazla meşgul edebilir. Arka plana attığınız konular varsa şimdi bunları daha ciddi bir şekilde ele almanız gereken durumlar söz konusu olabilir. Aynı zamanda hastaneler gibi kapalı ortamlarda bulunabilirsiniz veya şifa bulmak için uzun bir tedavi nedeniyle bulunmanız gerekebilir.

24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay #13

Balık Burçları ve Yükselen Balık

Sevgili Balıklar, Oğlak burcunda meydana gelecek olan Dolunay sizlerin bireysel ve toplumsal sosyalleşme alanınızda meydana geliyor. Sosyal çevrenizdeki kişilerle uyumlu olma çabası içerisinde kendinizi gereğinden fazla öne sürdüğünüzü ve fazla suiistimal edildiğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Sosyal organizasyonlarda daha fazla sorumluluk almanız gereken durumlar söz konusu olabilir.

24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay #14

Astrolog Ceylin Çelebi

Instagram: astrolifeceylin24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay #15 madamastro24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay #15

YouTube24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay #15 Twitter24 Haziran 2021 Oğlak Burcunda Dolunay #15

[email protected]

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu