21 Mayıs Cuma günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 21 Mayıs Cuma gününün günlük burç yorumları…

21 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #1

21 Mayıs Koç burcu yorumu

Duygularınıza yoğunluk verdiğiniz zaman, gün içinde motivasyon dengeniz hemen bozuluyor. Bugün, kişiselliğinizi ve sevdiğiniz kişinin davranışlarını sorgulayabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilere göre daha farklı duygusal bir tablo sergilemeniz, sizi ulaşılmaz bir konuma getiriyor.

21 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #2

21 Mayıs Boğa burcu yorumu

Çevrenizde sinirli ve huzursuz bir hava estiriyorsunuz. Sizin değişen duygularınızdan haberi olmayan çevrenizle aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Bugün, herkesten farklı düşünceler içindesiniz ve bu özelliğinizi yapıcı bir şekilde kullanabilirsiniz.

21 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #3

21 Mayıs İkizler burcu yorumu

Bilimsel şeylere olan ilginiz ön plana çıkabilir. Gezegensel dizilimler zaten var olan herhangi bir bilimsel eğiliminizi geliştirebilir ve bu ana kadar böyle bir eğilime sahip olmadıysanız, zaten böyle şeylerle ilgilendiğinizi fark edebilirsiniz. Bilimi en kolay ve en erişebilir şekilde, gece gökyüzüne bakarak tecrübe edebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Ellerinin biraz dürbün ya da teleskopla teleskop tutmasını sağla. Bir merak duygusuyla dolacak ve daha fazlasını öğrenmek için can atacaksınız. Keyfini çıkarın!

21 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #4

21 Mayıs Yengeç burcu yorumu

Özellikle, akşam saatlerinden sonra ilişkinizdeki ayrıntılarla ilgili olarak derin düşünceler içine girebilirsiniz. Bazı konuların bastırılarak geçiştirildiği anlar da gizli olan ve ciddi sorunlara yol açabilecek sorunları hafife almak istemiyorsunuz. İş yerinde aşırı yüklenmeniz, davranışlarınızda değişimlere neden oluyor.

21 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #5

21 Mayıs Aslan burcu yorumu

Bireysel davranmak isteyebilirsiniz. Özgürlüğünüz kısıtlandığı zaman yapmak istediklerinizi yaşama geçiremiyorsunuz. Önce işlerinizle ilgili isteklerinizi planlamalı ve sonra da duygusal yaşantınıza renk katacak işlerle uğraşmalısınız.

21 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #6

21 Mayıs Başak burcu yorumu

İş problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Karşı tarafın istekleri, sizin tarzınızla çatışma halinde olabilir. Çekişmelerden uzak kalmalısınız.

21 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #7

21 Mayıs Terazi burcu yorumu

Ailenizle ilgili yapıcı kararlar alırken, onların sorunlarıyla uğraşacaksınız. Aynı zamanda evinizi güzelleştirecek çalışmalar içinde olacaksınız. Bugün, birden fazla işle uğraşmak sizi yorabilir. Sinir sisteminiz zayıf. Vitamin takviyesine ihtiyacınız var.

21 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #8

21 Mayıs Akrep burcu yorumu

Duygularınızı mantığınızla birleştirmek isteyecek ve bu konuda da başarılı olacaksınız. Güçlü düşünmek ve büyük oynamak istiyorsunuz. Ay'ın bulunduğu konum, içsel derinliğinizin artışına neden olacak. Bugün, bazı konuları gizleme gereği duyabilirsiniz.

21 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #9

21 Mayıs Yay burcu yorumu

Durgunluktan nefret ettiğiniz bir güne giriyorsunuz. Olayların sürekli yön değiştirmesinden yanasınız. Kafanızda planladığınız küçük seyahatler için, gerekli donanıma henüz hazır değilsiniz. Bugün, huzurunuzu bozacak davranışlardan uzak kalmalı, kendinize bazı tavizler vermelisiniz. Araştırmacı tarafınız atağa kalkıyor.

21 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #10

21 Mayıs Oğlak burcu yorumu

Nedensiz bir gerginlik söz konusu. Size söylenen her şeyi ters algılıyorsunuz. Bugün Güneş karşıt burcunuzda ilerlerken, aşk ilişkilerinizi irdelemek zorunda kalabilirsiniz. Aşkta kendinize aşırı güvenmeniz, ilişkinizde sorun yaratabilir.

21 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #11

21 Mayıs Kova burcu yorumu

Enerjinizin gücünü; yaratıcılığınızla birleştirerek, ortaya başarılı çalışmalar çıkarıyorsunuz. Çevrenizde gelişen olayları lehinize çevirmek elinizde. Bugün, dostlarınızla bir araya gelerek, onların fikirlerini alabilirsiniz. Ortak çalışmalarda başarılı olacağınızı biliyor ve kendinize güveniyorsunuz. İçsel sezgilerinize güvenmelisiniz.

21 Mayıs Cuma günlük burç yorumları #12

21 Mayıs Balık burcu yorumu

Bir arkadaşınız duygusal bir kriz dönemi geçiriyor olabilir ve bu konuyla ilgili fikirlerinize ihtiyaç duyabilir. Fakat bu kişi sözlerinize kulak asacak fikri yapıda değil, bu yüzden şaşırmayın. Bir süre onu dinleyippek çok muhtemel seçeneği sıralarsanız ona daha çok yardımcı olabilirsiniz. Aksi takdirde kendinizi en az onun kadar sinirlenmiş bir halde bulabilirsiniz. Bununla ilgilenemeyecek kadar meşgulsünüz!

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu