2021’de çıkış yapacak makyaj trendleri

Abone Ol 

Geçen yıl makyaj çantanızı emekliye ayırmış olabilirsiniz, 2020 zor bir yıldı. ancak güzellik rutininizi yeniden canlandırmak için yeni yıldan daha iyi bir zaman olamaz. Yeni yıl, yeni makyaj, değil mi? Astar görünümü ve maske dostu makyaj hala 2021 için geçerliyken, radarınızda tutmanız gereken birkaç yeni trend var. Profesyonel makyaj sanatçılarından yeni yıl için makyaj trendi tahminlerini paylaşmalarını istedik. En iyi seçenekler için okumaya devam edin.

2021'de çıkış yapacak makyaj trendleri #1

Zeytin gözler

2021'e damga vuracak trendlerden biri zeytin, adaçayı ve yeşil göz farı. Zeytin veya yeşil bir gölgenin güzelliği, her gün yapılabilecek nötr bir gölgeye benzemesi, ancak kesinlikle konfor alanınızın dışında bir adım olmasıdır. Zeytin tonları, kahverengi gözlerdeki bal ve karamel beneklerini ortaya çıkaracak, büyüleyici ela gözleri yoğunlaştıracak ve bebek mavisi gözler için güzel bir kontrast oluşturacaktır.

2021'de çıkış yapacak makyaj trendleri #2

Retro makyaj

2021, retro'nun geri dönüş yaptığı yıl olacak! Parlak renkler ve bolca göz makyajı göreceğiz. Göz kapaklarında farklı kahverengi tonları olan büyük hacimli kirpiklere odaklanmayı bekleyebilirsiniz.

2021'de çıkış yapacak makyaj trendleri #3

Dumanlı göz

İçin için yanan kalem göz kapaklarının tozunu alın. 2021'in en büyük güzellik trendinin dumanlı gözün geri dönüşü olacağını tahmin ediyoruz. Eskisi kadar tek tip ve göz alıcı değil, ama daha asi ve daha şık.

2021'de çıkış yapacak makyaj trendleri #4

Bronz cilt

2020'de piyasaya sürülen ve COVID-19 salgını nedeniyle gün yüzüne çıkmayan pek çok güzel yeni bronzlaştırıcı vardı, bu yüzden, 2021'de çok güzel bronzlaşmış ciltler görmeye başlayacağız… 

2021'de çıkış yapacak makyaj trendleri #5

Yaratıcı göz tasarımları 

2021'de, yaratıcı göz görünümleriyle birlikte daha fazla çizgilerin özgürce çizildiğini ve renklerin canlandırıcı bir şekilde kullanıldığını her yerde göreceğiz.

2021'de çıkış yapacak makyaj trendleri #6

Önce cilt

Aylarca evde kaldıktan, maskeyle savaştıktan, yüz ve ağda bakımlarımızı atladıktan sonra, cildimiz bir numara olacak. Cilt bakımı ve araçlarında çok büyük bir artış gördük. Sosyal hayatın baraj kapakları (umarız!) açılacak ve göz alıcı bir çağ geçireceğiz. Egzotik bir makyaj, dramatik kirpikler, parıltılı nokralar ve cama benzeyen cilt… 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu