2 Haziran Çarşamba günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 2 Haziran Çarşamba gününün günlük burç yorumları…

2 Haziran Çarşamba günlük burç yorumları #1

2 Haziran Koç burcu yorumu

Maddesel konularda kendinize güveniyor ve harcama konusunda sınır tanımıyorsunuz. Bugün, planladığınız işler için, yüklü bir bütçeye ihtiyacınız olacak. Düşündüğünüz şeyleri gerçekleştirme uğruna borçlanabilirsiniz. Çevrenize iyi niyetle yaklaşmanız, her zaman olumlu sonuç vermiyor. Temkinli olmayı unutmamalısınız.

2 Haziran Çarşamba günlük burç yorumları #2

2 Haziran Boğa burcu yorumu

Birlikte çalıştığınız kişilerin kişisel özgürlüğüne karışılmasından hoşlanmıyor ve size de aynı şekilde davranılsın istiyorsunuz. Bugün, bulunduğunuz şartları sorgulayabilir ve paylaşım içinde olduğunuz kişilerin farklı fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Hayallerinizi arkadaşlarınızla paylaşırken, duygusal tatmin sağlıyorsunuz.

2 Haziran Çarşamba günlük burç yorumları #3

2 Haziran İkizler burcu yorumu

İletişim kurmanın günün kurtarıcısı olduğunu farkedeceksin. Eğer insanlar ne düşündüğünü veya ne hissettiğini bilmiyorlarsa, onlarla muhatap olmanın zorlaştığını göreceksin. Bir tartışma veya konuşma başlatmaktan çekinme; ilk adımı sen at. Belki de bir süredir, çatışmadan kaçındığın için önemli bir konuyu bir kişiye açmaya çekiniyorsun. Şimdi bu mesele üzerine konuşmanın tam zamanı.

2 Haziran Çarşamba günlük burç yorumları #4

2 Haziran Yengeç burcu yorumu

Amaçladığınız bir takım planlarınız var. Fakat, çevresel faktörler önemli bir engel teşkil edebilir. Bulunduğunuz ortamlarda çevrenizi etkilemeyi seviyorsunuz. Duygusal güvene ihtiyacını olduğu bir gün içindesiniz.

2 Haziran Çarşamba günlük burç yorumları #5

2 Haziran Aslan burcu yorumu

Kimse sizin fikrinizi değiştiremez. Aklınıza taktığınız konular üzerinde yoğunlaşmak yerine, çevrenizdeki orijinal olaylara yorum getirmelisiniz. Ailenizin de katılacağı bir toplantıda, yeni kararlar almanız mümkün. Onların size destek vermesini bekliyorsunuz. Bugün, duygusal konularda hata yapmaktan çekiniyorsunuz

2 Haziran Çarşamba günlük burç yorumları #6

2 Haziran Başak burcu yorumu

Bugün, neşeli ve dışa dönük bir performans sergiliyorsunuz. Duygusal konularda yeni başlangıçlara hazırsınız. İş ortamında pes etmekten hiç hoşlanmıyorsunuz. Ayak bileklerinizin oldukça hassas olduğunu unutmayın.

2 Haziran Çarşamba günlük burç yorumları #7

2 Haziran Terazi burcu yorumu

Kafanızın karışmasına neden olan bir konuda ailenizden destek alın. Böyle durumları bir gurur meselesi yapmayın. Zaten; bu şekilde davranırsanız, komplekslerine yenik düşmüş bir kişilik imajı sergilersiniz. Yardım istemek bir büyüklüktür.

2 Haziran Çarşamba günlük burç yorumları #8

2 Haziran Akrep burcu yorumu

İletişim konusunda başarılı bir tablo çizmenize rağmen, inadınız yüzünden isteklerinizin gerçekleşmesi uzayabilir. Bugün, yakın dostlarınızla bir araya geleceksiniz. Çekiciliğiniz sayesinde çevrenizi kolayca etkileyeceksiniz.

2 Haziran Çarşamba günlük burç yorumları #9

2 Haziran Yay burcu yorumu

Olaylara soğuk bir mantıkla yaklaşmak isteyebilirsiniz. Düşündüğünüz şeylerin uygulanmasının o kadar kolay olmadığını biliyorsunuz. Araştırmacı yapınızı yeniden hedeflemeli ve uygun bir planlama yapmalısınız. Aşk konusunda derin duygular içindesiniz. Partnerinizin sizi desteklemesini sağlamalısınız.

2 Haziran Çarşamba günlük burç yorumları #10

2 Haziran Oğlak burcu yorumu

İşinizle ilgili yenilikler peşindesiniz ve imkanlarınızı kendi tarzınıza göre değerlendirmek isteyeceksiniz. İdealist tavırlarınız başkalarına ters gelebilir fakat bugün çevrenizi her konuda ikna edebileceksiniz. Takdir göreceksiniz.

2 Haziran Çarşamba günlük burç yorumları #11

2 Haziran Kova burcu yorumu

Mesleki anlamda değişen şartlardan rahatsız olabilirsiniz. Farklı olmayı sevdiğiniz halde, bazı alışkanlıklarınızın elinizin altından kaymasına tahammül edemiyorsunuz. Bugün, birçok fikir çatışması söz konusu olabilir. Maddi konularla ilgili emeğinizin karşılığını almanız mümkün fakat siz, yine de tatmin olamayacaksınız.

2 Haziran Çarşamba günlük burç yorumları #12

2 Haziran Balık burcu yorumu

Hobiler ve oyunlar muhteşem, kimse sizinle bu konuda tartışmayacak. Fakat bazen başka sorumluluklarınızdan kaçmak için hobilerinizi kullandığınız oluyor. Sezgisel yanınız tüm zamanların en yüksek frekansında seyrediyor. Belki de bunu kendi faydanıza kullanmalısınız. Endişelerinizi günlük, dünyevi meselelere saklayıp yapmanız gerekenlerden niçin kaçtığınızı keşfedebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu