15 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 15 Mayıs Cumartesi gününün günlük burç yorumları…

15 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları #1

15 Mayıs Koç burcu yorumu

Bugün, duygularınız sıra dışı gelişiyor. Satın alma konusunda çılgın bir alış veriş tablosu ile ortaya çıkabilirsiniz. Sonradan pişman olacağınız olayların ortasında kalmak istemiyorsanız, istikrarlı davranmalısınız. Finans konularıyla ilgili takip gerektiren işlerle gündeme geleceksiniz. Kendinizi sıkı bir şekilde denetlemelisiniz.

15 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları #2

15 Mayıs Boğa burcu yorumu

İlişkilerinizde derin dostluklara önem vermeniz, bugün yakın dostlarınızla yapacağınız işbirliklerini gündeme getirecek. Kendinizi ispat etme konusunda işlek zekanızdan faydalanmalısınız. Bugün, belli bir disiplin anlayışı içinde hareket ediyor ve araştırmanızı derinleştiriyorsunuz.

15 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları #3

15 Mayıs İkizler burcu yorumu

Duygularınızı dile getirmeye meyilli olacaksınız. Bunu yaparkende kendi kültürel birikiminizi bulunduğunuz çevreye göre kullanacaksınız. Bazı anlarda kendinizin veya başkalarının derin hislerinden ve duygusal ihtiyaçlarından habersiz tavırlar içinde olabilirsiniz. Karar vermek ve bunlara sadık kalmak, duygusal taahhütlerde bulunmaktan uzak durabilirsiniz. Meraklı bir gündesiniz. Çok canlı bir zihne sahip olacaksınız. Herşeyle ilgilenecek ve yakından tanımaya çalışacaksınız. Dostlarınızla güzel birgünü karşılayabilirsiniz.

15 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları #4

15 Mayıs Yengeç burcu yorumu

Bugün, aynı anda bir çok yerde bulunmanız gerekebilir. Hayallerinizin altındaki gerçek nedenlerle baş etmesini öğreniyorsunuz. Bugün enerjinizi daha belirgin bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Unutmayın ki güç hala sizde…

15 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları #5

15 Mayıs Aslan burcu yorumu

Mantığınızın sizi yanıltmasına izin vermek istemiyorsunuz. Bugün araştırmaya yönelik çalışarak, ince işler peşinde koşacaksınız. Duygusal ilişkinizde, endişelere kapılmadan, onunla birlikte en doğru yolu bulmalısınız.

15 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları #6

15 Mayıs Başak burcu yorumu

Bilinçaltınız çok karışık. Bazı sırlarınızı saklama konusunda oldukça inatçı davranarak, karşınızdaki kişileri şaşırtacaksınız. Olayları abartmadan yaşarsanız, her şey olumlu gelişecek. Gizemli yönleriniz herkesin ilgisini çekecek.

15 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları #7

15 Mayıs Terazi burcu yorumu

İşinizle ilgili ilginç gelişmelerin olduğu bir gündesiniz. Yeni şartların lehinize gelişmesi sizi de şaşırtacak. Partnerinize şans verdiğiniz zaman, şartların aleyhinize döneceğini sanarak hata ediyorsunuz. Sinirleriniz oldukça duyarlı.

15 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları #8

15 Mayıs Akrep burcu yorumu

Bugün, birlikte çalıştığınız kişilere enerjinizi istediğiniz gibi yansıtmak istemenize rağmen, olayları abartmamalısınız. Son günlerde çalışma temponuzdaki belirgin artış, sağlık sorunları getirebilir. Bugün kendinizi şımartmalısınız.

15 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları #9

15 Mayıs Yay burcu yorumu

Durgunluktan nefret ettiğiniz bir güne giriyorsunuz. Olayların sürekli yön değiştirmesinden yanasınız. Kafanızda planladığınız küçük seyahatler için, gerekli donanıma henüz hazır değilsiniz. Bugün, huzurunuzu bozacak davranışlardan uzak kalmalı, kendinize bazı tavizler vermelisiniz. Araştırmacı tarafınız atağa kalkıyor.

15 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları #10

15 Mayıs Oğlak burcu yorumu

Maddi konularda çekimser davranacak ve paranızın değerini bileceksiniz. Bugün harcamalarınız konusunda tereddütleriniz var. Güçlü bir sorumluluk duygusu içinde hareket ederek kendinizi ortaya koymanın tam zamanı.

15 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları #11

15 Mayıs Kova burcu yorumu

Düşüncelerinizi belli bir süzgeçten geçirmeden konuşmak istemiyorsunuz. Bugün, takıldığınız konularda yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Soğuk ve mantıklı düşündüğünüz zaman, olayların odak noktasını çok çabuk kavrayabiliyorsunuz. Karışıklıklara neden olan her türlü problemleri kolay bir şekilde çözümleyebileceğiniz bir gün.

15 Mayıs Cumartesi günlük burç yorumları #12

15 Mayıs Balık burcu yorumu

Bugün, duygularınız sıra dışı gelişiyor. Satın alma konusunda çılgın bir alış veriş tablosu ile ortaya çıkabilirsiniz. Sonradan pişman olacağınız olayların ortasında kalmak istemiyorsanız, istikrarlı davranmalısınız. Finans konularıyla ilgili takip gerektiren işlerle gündeme geleceksiniz. Kendinizi sıkı bir şekilde denetlemelisiniz.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu