12 Nisan 2021 Koç Burcunda Yeniay

Abone Ol 

12 Nisan 2021 tarihinde saat 05:30’da Koç burcunun 22 derecesinde önemli bir yeniay gerçekleşiyor. Yeniay anı haritasının yükselen derecesinde 25 derecede Balık burcu yükseliyor ve İstanbul’a göre çıkartmış olduğum haritada yükselen derecesi ile şans noktası kavuşumda. Haritanın tepe noktasında 27 derecede Yay burcu var. Güneş, Ay, Venüs ve Merkür ateş elementi olan Koç burcunda. Dolayısıyla ateş elementinin yoğun olduğu bir Yeniay olacak. Yeniaylar bir şeyleri başlatma, adım atma enerjisini anlatırlar. Yeniayın Koç burcunda gerçekleşiyor olması cesaretle ve inisiyatifi ele alarak yeni adımlar atacağımızı vurguluyor. Yeniay anı haritasında Güneş ve Ay’ın haritanın 1. Evinde konumlanıyor olması sağlık, bireysel konular, fiziksel konularımızın ön planda olacağını gösteriyor.

Yeniay anı haritasında Koç burcundaki Venüs ile Kova burcundaki Jüpiter’in destekleyici açının etkisiyle bu temalar daha da fazla destekleniyor olacak. İki iyicilin birbirleri ile olan destekleyici açıları ve yükselendeki şans noktasının da etkisiyle bu yeniayın oldukça şanslı etkiler barındırdığını söyleyebiliriz.

Haritasında özellikle Koç, Aslan ve Yay burcunda önemli kişisel gezegenleri olanlar için bu Yeniay çok daha güzel gelişmeleri getirecek gözüküyor.

12 Nisan 2021 Koç Burcunda Yeniay #1

Koç burçları ve yükselen Koç

Sevgili Koçlar, 12 Nisan tarihinde 22 derece Koç burcunda meydana gelecek olan yeniay sizlerin burcunda gerçekleşecek ve şüphesiz en çok sizleri etkileyecek. Koç Yeniayı Venüsyen ve Merküryen etkiler barındırıyor. Dolayısıyla sizler bu yeniay ile birlikte daha iyi bir sağlık ve fiziksel görünüm için önemli kararlar alabilirsiniz. Aynı zamanda yeniayın etkili olacağı 15 günlük süreç boyunca kendinizle ilgili yepyeni adımlar atıyor olacaksınız. Yaratıcı aktiviteler içerisine girebilirsiniz. Aşk, ev ve iş hayatınızda ön planda olacak. Güzel başlangıçlara adım atabilirsiniz. Tamamen farklı bir imajla görüntünüzü yenilemek isteyebilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemde yakın çevrenizden ve kardeşlerinizden de güzel destekler alabilirsiniz. Bununla birlikte yeni fikirler, bilgi ve iletişim adına da destekleyici etkiler sizin adınıza söz konusu gözüküyor.

12 Nisan 2021 Koç Burcunda Yeniay #2

 

Boğa burçları ve yükselen Boğa

Sevgili Boğalar, daha çok bilinçaltınız ve en izole alanınızda gerçekleşecek olan Yeniayın etkileri sizde daha çok düşünsel anlamda bir tazelenme ve yenilik getiriyor. Bu dönemde yapacağınız bilinçaltı şifa çalışmaları ve meditasyonlar ile öz değer duygunuzu arttıracak ve rahatlama sağlayacaksınız. Bir süredir çok fazla koşturdunuz ve yoruldunuzsa bu kendinizi dinleme ve gevşeme sağlayacağınız süreç sizlere çok iyi gelecektir.

12 Nisan 2021 Koç Burcunda Yeniay #3

İkizler burçları ve yükselen İkizler

Sevgili İkizler, Koç burcu yeniayını arkadaşlıklar ve sosyal gruplar alanında deneyimleyeceksiniz. Bu süreçte yepyeni gruplara girebilir, arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz. Bu yeni arkadaşlarınızın size önemli şanslar getireceğini de aklınızdan çıkarmayın. Ayrıca bu yeniayla birlikte önemli projelere de cesaretle imza atabilirsiniz. Jüpiter kova burcunda ve Venüs’e olan destekleyici açısıyla işten gelen kazançlarınıza olumlu etkileri olacaktır.

12 Nisan 2021 Koç Burcunda Yeniay #4

Yengeç burçları ve yükselen Yengeç

Sevgili Yengeçler, 12 Nisan tarihinde gerçekleşecek olan Koç yeniayının etkileri ile birlikte sizlere iş hayatınızda yeni bir işin kapılarını açabilir. İş hayatında üstleriniz ile olan problemleriniz varsa bu süreçte cesaretle üstüne giderek bu sorunlarınızı halledebilir, aynı zamanda arkanızdan çevrilen işleri ve gizli düşmanlarınızı alt edebilirsiniz. Yeni bir mevkii edinebilir ya da mevkiiniz yükselebilir. Her koşulda toplum önündeki statünüz bu yeniay ile birlikte artacaktır.

12 Nisan 2021 Koç Burcunda Yeniay #5

Aslan burçları ve yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, 12 Nisan saat 05:30’da gerçekleşecek Koç burcundaki Yeniayın etkilerini daha çok yurtdışı, yabancılar, akademik ve yüksek öğretim, hukuksal konular üzerinden deneyimleyeceksiniz. Yabancılar ile iş ve ticaret yapan bir Aslansanız işleriniz tam tıkırında ilerleyecek, projeleriniz desteklenecek. Aynı zamanda eşinizle veya arkadaşlarınız ile birlikte yurtdışı seyahati planlayabilirsiniz. Hukuksal işleriniz varsa olumlu gelişmeler de söz konusu olacaktır.

12 Nisan 2021 Koç Burcunda Yeniay #6

Başak burçları ve yükselen Başak

Sevgili Başaklar, Koç burcunun 22 derecesinde gerçekleşecek olan yeniay sizlerin krediler, borçlar, ortak kazanımlar alanınızda gerçekleşecek. Bir süredir almayı beklediğiniz bir kredi varsa alabilir veya ödemelerinizi aksattıysanız bu süreç lehinize işleyecek gözüküyor. Bir nafaka süreciniz varsa bu süreçte olumlu gelişmeler olabilir. Ortaklarınızdan elde edeceğiniz paralarda da beklediğiniz ödemeler yapılabilir. Miras gibi bir sorununuz varsa hakkınız olanı alabileceğiniz önemli bir süreç başlatabilirsiniz. Hukuksal konular bu anlamda sizin adınıza destekleyici durumda olacaktır.

12 Nisan 2021 Koç Burcunda Yeniay #7

Terazi burçları ve yükselen Terazi

Sevgili Teraziler, Koç burcunda gerçekleşecek olan Yeniay sizlerin karşıt burcunuzda yani eş, ortaklar, anlaşmalar, davalar evinizde gerçekleşiyor. Bu yeniay ile birlikte eşinizle aranızdaki problemleri oldukça güzel bir iletişimle halledebileceksiniz. İnisiyatifi ele alarak atacağınız adımlar sayesinde aranızdaki buzlar eriyebilir ve birbirinize karşı uzun zamandır hissetmediğiniz kadar sevgi dolu hissedebilirsiniz. Evlenmeyi planlayan yükselen koçlar ise çok güzel etkiler barındıran bir döneme giriyorlar. Güzel teklifler alabilirsiniz. Bu iş anlamında da olabilir ki burası aynı zamanda ortaklıklar ve anlaşmalar evidir. Önemli anlaşmalara imza atabilirsiniz. Kova burcundaki Jüpiter’in destekleyici açısı ile de bir dava sürecinde olanlar varsa bu yeniay ile hak ettiklerini alacak ve adaletin yerini bulacağını göreceksiniz.

12 Nisan 2021 Koç Burcunda Yeniay #8

Akrep burçları ve yükselen Akrep

Sevgili Akrepler, iş ve çalışma evinizde gerçekleşecek olan 12 Nisan tarihli Koç yeniayı sizlerin iş ve çalışma koşullarınızda önemli rahatlamalar getirecek gözüküyor. Bu alanda gerçekleştirmek istediğiniz değişiklikler için ihtiyaç duyduğunuz parasal desteği belki kredi ya da borç alarak bulabileceksiniz. Yanınızda çalışanlar ile de güzel ilişkiler geliştirecek veya ihtiyaç duyduğunuz o personeli en sonunda bulacaksınız. Sağlık anlamında da önemli bir operasyon süreci atlatmış veya atlatacak olanlarınız varsa bu Yeniay sizlere güzel sonuçlar getirecektir hiç merak etmeyin. Evcil hayvan edinmek içinde güzel bir zaman dilimindesiniz.

12 Nisan 2021 Koç Burcunda Yeniay #9

Yay burçları ve yükselen Yay

Sevgili Yaylar, Koç burcunun 22 derecesinde gerçekleşecek olan Yeniay sizlerin aşk, keyif, sanat, çocuklar, eğlenceli aktiviteler evinizde gerçekleşiyor. Dolayısıyla oldukça keyifli bir süreç sizleri bekliyor. Aşk ilişkinizi evliliğe götürmek için de sizler için çok şanslı bir süreçtesiniz. Bir süredir çocuk isteyenler güzel haberler alabilir veya farklı ve daha etkili bir tedavi süreci ile yeniden umutlarınız yeşerebilir. Bunun için cesaretle tekrar adım atmaktan korkmamalısınız. Sanatsal ve yaratıcı aktiviteler için de oldukça güzel adımlar atabilirsiniz.

12 Nisan 2021 Koç Burcunda Yeniay #10

Oğlak burçları ve yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, ev, yuva, aile evinizde gerçekleşecek olan yeniay sizlere bir süredir aklınızda olan evi almanız ya da evinizi satmanız, kiralamanız, yeni bir eve taşınmanız, evinizde önemli iyileştirmeler yapmanız için güzel fırsatlar sunuyor olacak. Aynı zamanda iş yerinizdeki görev ve sorumluluklarınızdaki veya çalışan sayınızdaki artışta bu süreci destekleyecek gözüküyor. Aile büyükleri ya da babaları ile ilişkilerinde problem yaşayan yükselen Oğlaklar ise bu süreçte ilişkilerini iyileştirmek adına önemli adımlar atabilirsiniz ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

12 Nisan 2021 Koç Burcunda Yeniay #11

Kova burçları ve yükselen Kova

Sevgili Kovalar, yeniay sizlere üçüncü evinizden göz kırpıyor. Koç yeniayı ile birlikte kardeşlerinizin veya kuzenlerinizin hayatında önemli ve güzel gelişmelere şahit olabilirsiniz. Kardeşleri veya yakın çevre ve kuzenleri ile problemi olan yükselen Kovalar için barışçıl, keyifli, iyileştirici adımlar söz konusu. Aranızdaki problemleri bu yeniayın iyicil etkileri ve biraz da cesaretle birlikte halledeceksiniz hiç merak etmeyin. İletişim anlamında da oldukça barışçıl ve olumlu bir tutum sergileyeceksiniz. Çocuklarınızdan veya birlikte olduğunuz kişiden de bu konuda güzel destekler göreceksiniz. Onlarla olan iletişiminizin de oldukça güzel seyredeceği bir dönemdesiniz.

12 Nisan 2021 Koç Burcunda Yeniay #12

Balık burçları ve yükselen Balık

Sevgili Balıklar, yeniay sizlerin parasal kazanımlar evinizde gerçekleşiyor. Atacağınız önemli adımlar neticesinde güzel bir gelir sizleri bekliyor. Koç öncü bir burç olması dolayısıyla bu gelir sizler için yeni bir girişimin sonucu olarak gözüküyor. Eviniz, ebeveynleriniz, babanızdan alacağınız destekle de bu girişiminiz sizlere oldukça olumlu sonuçlar getirecek gibi gözüküyor. Yeniayın etkilerini parasal kazanımların yanı sıra öz değer duygunuz ile ilgili konularda da yaşıyor olacaksınız. Hayatınızdaki yeni gelişmeler gelirinizi arttıracağı gibi aynı zamanda kendinize olan saygınızı da arttıracak. Yatırımlarınızı güzel şekilde değerlendirecek ve aynı zamanda ev için de harcamalar yapmak isteyeceksiniz.

12 Nisan 2021 Koç Burcunda Yeniay #13

    Astrolog Ceylin Çelebi

    Instagram: astrolifeceylin12 Nisan 2021 Koç Burcunda Yeniay #14 madamastro12 Nisan 2021 Koç Burcunda Yeniay #14

    YouTube12 Nisan 2021 Koç Burcunda Yeniay #14

    [email protected]

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu