11 Temmuz Pazar günlük burç yorumları

Abone Ol 

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 11 Temmuz Pazar gününün günlük burç yorumları…

11 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #1

11 Temmuz Koç burcu yorumu

Sizin doğal ve yetenekli yapınızı çevreniz de fark ediyor. Bugün, birçok fırsatların gündem kazanacağı bir gün. Yaşam kalitenizi arttıracak olayları irdelemek zorundasınız. Bilinçaltınız oldukça yoğun. Hızlı düşünmek zorunda kalacaksınız. Fakat, hatalara da açık olabileceğiniz bir gün. Sinirli davranışlardan sakınmalısınız.

11 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #2

11 Temmuz Boğa burcu yorumu

Bugün sevdiğiniz kişiye isteklerinizi yaptırabilirsiniz. Karşılıklı yoğun duygular, uzun süredir konuşmadığınız konuları da gündeme getirecektir. Gün içinde, olayların akışı hızlanırken, sürprizlere hazır olun. Ayrıca partnerinizle birlikte değerlendireceğiniz çeşitli davetler alabilirsiniz.

11 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #3

11 Temmuz İkizler burcu yorumu

Bugün, mükemmel işler peşindesiniz. Her şeyin en iyisini isteme hakkınızı kullanıyorsunuz. Ay'ın konumu, olayları detaylı olarak ele almanızı sağlayacak. Atılımlarınız için gerekli her türlü donanıma sahipsiniz. Bilgilerinizi paylaşma konusunda, yardımlaşmaya hazır olmanıza rağmen, çevrenizde potansiyel eksiklik görüyor olmanız sizi haklı çıkaracak.

11 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #4

11 Temmuz Yengeç burcu yorumu

Zevkleriniz için para harcamaya bayılıyorsunuz. Bugün Ay, para evinizi olumlu etkilerken, karşı tarafın istekleri doğrultusunda bazı sıra dışı masraflar söz konusu olacak. Kendinizi iyi hissetmenize neden olabilecek bu durum, sizi fazla sıkmamalı. Yakında istediğiniz parasal kazançlara kavuşacaksınız.

11 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #5

11 Temmuz Aslan burcu yorumu

Bugün sizi fark etmemek imkansız. Neşeli kişiliğinizle girdiğiniz her ortama hakim olacaksınız. Çevrenizin size olan yaklaşımlarını görmezlikten gelmeyin. Partnerinizle ortak çalışmalar yapacaksınız. İstemeden de olsa ona kızabilirsiniz.

11 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #6

11 Temmuz Başak burcu yorumu

Bugün, ailevi sorunlarınızla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Duygusal yönlerinizi ortaya çıkarmaktan hoşlanmıyor ve çevrenizde farklı bir tablo ile tanınıyorsunuz. Sevdikleriniz sizi anlamalarını beklediğiniz bir gün içindesiniz.

11 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #7

11 Temmuz Terazi burcu yorumu

İnatçı tavırlarınızda ısrar etmenin bir anlamı yok. Tenkit edilmek istemiyorsanız, duygularınızı kendinize saklayarak beklemelisiniz. Yeni açılımlara hazır olmalısınız. Bugün uzaktan gelecek sürpriz haberler karşısında keyifli bir gün yaşayabilirsiniz.

11 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #8

11 Temmuz Akrep burcu yorumu

Durum değerlendirmesi yaparken, kendi mantığınızı savunan ve olaylara farklı bir felsefeyle yaklaşan bir yapınız var. Bugün çevrenize şüpheli bir şekilde yaklaşmanız mümkün. Size anlatılan her şeyin arkasında farklı şeylerin olabileceğini düşünüyorsunuz.

11 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #9

11 Temmuz Yay burcu yorumu

Bugün, çalışma şartlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Mutsuz olduğunuz olaylardan, kendinizi çabuk soyutluyorsunuz. Sizi suçlayanlara karşı daima haklı bir savunmanız var. Olayların hem içinde, hem de dışında kalabilen ender kişilerden birisiniz. Sert, zıt düşüncelerle karşılaşabilirsiniz.

11 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #10

11 Temmuz Oğlak burcu yorumu

Bugün, arkadaşlarınızla sağlam ilişkiler içinde olacaksınız. Size gelecek tekliflere olumlu yaklaşmak isteyeceksiniz. Yeni şartlarınızı benimseyecek ve kendinizi yeniden yapılandıracaksınız. Sabırlı davranmanız fayda getirecek.

11 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #11

11 Temmuz Kova burcu yorumu

Arkadaşlarınızı tenkit etmeden önce düşünmeli ve kendi isteklerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Yaptığınız hataların altında sizin yanlış yargılarınız var. Bugün, katılacağınız toplantılarda çevrenizi etkileme çabası içinde olacaksınız. İşlek zekanızı ustaca kullanmalısınız. Politik olmak zorundasınız.

11 Temmuz Pazar günlük burç yorumları #12

11 Temmuz Balık burcu yorumu

Bugün kendinizi, kabuğundan başını uzatan bir salyangoz gibi hissedebilirsiniz. Kimse bakmıyorken, yavaşça ve dikkatlice başınızı uzatın ve dış dünyayı kolaçan etmek için anteninizi uzatın. Size benzeyen bir canlı görürseniz biraz daha rahatlayı kabuğunuzdan çıkabilirsiniz. Gardınızı haddiden fazla indirmemeye özen gösterin. Çünkü karnı acıkmış büyük bir tavuk merakla akşam yemeğinini arıyor.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu