Yeşilçam’ın efsanesiydi… Keloğlan şimdi tanınmaz halde!

Yeşilçam’ın unutulmayan filmlerinden biri olan Keloğlan’ın yıldızı Rüştü Asyalı, şimdilerde tanınmaz halde. Ünlü oyuncunun son halini gören gözlerine inanamıyor.

Abone Ol 

Yeşilçam’ın unutulmaz yapımlarından biri olan 1971 yapımı “Keloğlan” filmi, yıllar geçse de hala büyük ilgi gören ve izlenen bir klasiğe dönüşmüştür.

Bu efsane filmdeki Keloğlan karakteriyle tanınan ve hafızalara kazınan usta oyuncu Rüştü Asyalı, son halini gösteren bir görüntüyle gündeme geldi.

Filmde sergilediği oyunculuk performansı ve sempatik tavırlarıyla izleyicilerin gönlünde taht kuran Rüştü Asyalı, şimdi 76 yaşında ve yıllar sonra kameraların ve gözlerin önünden uzak bir hayat sürdürüyordu.

Keloğlan karakteriyle 1971-1974 yılları arasında büyük bir çıkış yakalayan Rüştü Asyalı, o dönemde herkesi büyülemişti.

Ancak son yıllardaki değişimi, onu tanıyanları şaşırtacak nitelikte. İşte 50 yıl önce Keloğlan olarak tanıdığımız usta oyuncu Rüştü Asyalı’nın son hali…

Keloğlan karakteriyle hafızalara kazınan Rüştü Asyalı; Keloğlan Can Kız, Sefer Seferde, Keloğlan İş Başında, Yaman Delikanlı, Ben Garip Keloğlanım, İki Öküz, Ben Bir İnsan, Havada Bulut, Kod Adı ve Kod Adı Kaos gibi yapımlarda rol aldı.

Başa dön tuşu