Ünlü piyanist, ünlü oyuncuya uzaklaştırma kararı aldırdı! ”Derin yaralar açmıştır”

Sanatçı İklim Tamkan, geçtiğimiz yıl ayrıldığı Fırat Tanış hakkında tehdit ve ısrarlı takip nedeniyle uzaklaştırma kararı aldırdı. Aldırdığı karar sonrası İklim Tamkan sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. 

Abone Ol 

Ünlü piyanist İklim Tamkan, geçtiğimiz sene eylül ayında yollarını ayırdığı ünlü oyuncu Fırat Tanış hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı.

Oyuncu Fırat Tanış’tan şiddet gördüğünü ileri süren İklim Tamkan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Eylül ayı sonunda beraberliğimi sonlandırdığım Nuri Fırat Tanış’ın ayrılık sonrasında beni, ailemi ve yakınlarımı içine çektiği süregelen ağır psikolojik şiddet, tehdit, ısrarlı takip sarmalına karşı uzaklaştırma kararı almış bulunuyorum. Yaşadığım bu tecrübe benim için ‘yanlış bir seçimdi’ deyip geçemeyeceğim kadar yıpratıcı ve ürkütücü, sürreal bir hikayeye dönüşmüştür. Maruz kaldığım şiddet sarmalı bana, aileme ve yakın çevreme şu ana dek hiç karşılaşmadığımız, tanık olmadığımız tarifi ve tahmini mümkün olmayan hisler yaşatmış ve bizde derin yaralar açmıştır.”

İklim Tamkan’ın paylaşımı…

 

 

Başa dön tuşu