Ümit Sayın artık rahat bırakılmak istediğini söyledi!

Zeynep Dizdar ve Ümit Sayın arasındaki 90'lı yıllara dayanan ilişki, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir gelişmeye sahne oldu. Dizdar'ın katıldığı bir programda yaptığı çarpıcı açıklamalarla gündeme oturan eski birliktelik, Sayın'ı konuşmaya itti!

Abone Ol 

Zeynep Dizdar ile Ümit Sayın, 90’lı yıllarda birliktelik yaşamıştı. Dizdar, geçtiğimiz günlerde çıktığı programda, Sayın için “Ondan hamile kaldım ve evlenmediği için çocuğumu aldırdım. Evlenseydik 25 yaşında bir çocuğumuz olabilidi.” ifadelerini kullandı. Doğurmadığına pişman olup olmadığı sorulduğunda ise pişman olduğunu söylemişti. Ayrıca Dizdar, Sayın’ın kendisini 2 yıl boyunca düzenli aldattığını iddia etmişti.

Üç sene önce baba olan, Eda Modoğlu’yla birlikteliği 12 yıldır süren ve 2019’dan beri evli olan Ümit Sayın, Dizdar’ın bu cümlelerine karşılık ise sessiz kalmayı reddetti.

Artık Dizdar tarafından rahatsız edilmek istemeyen Sayın, bu ifadeleri kullandı:

“18 yıl önce evlenmek üzereyken beni terk etmiş bir insanın bunları söylemeye hakkı yok. Herhalde pişman oldu ama bu saatten sonra bu konu ne beni ne de ailemi ilgilendiriyor. Ben onu evlendiği zaman rahatsız etmedim. Ben konuşursam mahcup olur.”

Başa dön tuşu