Tuba Ünsal’dan Pucca’ya tepki! ”Sustum sanki tacize uğrayan kadının kendini suçlu hissetmesi gibi”

Fenomen ve yazar Pucca evinin kirasını ödemediği için ev sahibiyle davalık oldu. Pucca'nın eski ev sahibi oyuncu Tuba Ünsal da Pucca'ya isyan etti. Pucca'nın yıllardır kendisinin evinde kiracı olduğunu söyleyen oyuncu açıklama yapt

Abone Ol 
Fenomen Pucca gerçek ismiyle Selen Pınar Işık’ın ev sahibi, ünlü ismin 16 aydır kira ödemediği ve evini mahvettiğini söyleyerek dava açtı. Ekonomik zorluklar yaşadığını söyleyen Pucca ise evden taşınacağını söyledi.
Pucca’nın yıllarca kendi evinde kaldığını söyleyen oyuncu Tuba Ünsal ise yaşadığı mağduriyeti anlatarak sitem etti.

 

Pucca’nın yıllarca kendi evinde kaldığını ve kirasını ödemediğini söyleyen Tuba Ünsal, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu sözlerle sitem etti: “Burada sessiz kalsam haksızlık olacak. ‘Pucca’nın ev sahibiyle davalık olduğu haberlerini gördüm, aylardır kira ödemiyormuş, sonra dava eden ev sahibine hakaretler etmiş. Yıllarca benim evimde kiracımdı Pucca/Pınar. Evimi mahvetti demek az kalır sanırım yaşadığı tüm travmaların cezasını eve kesti o kadar kötüydü durum. Aylarca kira ödemedi, haber bile vermeden evi boşalttı. O zaman bu konunun konuşulmasını istemediğim için sustum sanki tacize uğrayan kadının kendini suçlu hissetmesi gibi… Bugün haberleri görünce yazmak istedim…”

İşte o paylaşım…

Başa dön tuşu