‘Söylemezsem Olmaz’ programında yeni isim!

Güncel magazinin yoğun bir şekilde yorumlandığı programda, televizyon magazinciliği ile dijital platform magazinciliği ortak noktada buluşuyor!

Abone Ol 

Beyaz TV’de yayımlanan, Selen Görgüzel, Didem Delen ve Bilal Özcan gibi isimlerim bulunduğu ‘Söylemezsem Olmaz’ programına Yağmur Çevik de katıldı!

Instagram’da ‘blogyagmuru’ olarak bilinen ve güncelde 350 bin takipçiye ulaşan Yağmur Çevik, moda-magazin-makyaj konularıyla ilgili paylaşımlar yapmaktadır.

Özellikle gündemdeki konulara getirdiği yorumlar sayesinde, dijital platformda takipçi kazanan Yağmur Çevik, birçok kişi tarafından merakla takip ediliyor!

Yağmur Çevik kimdir? Söylemezsem Olmaz yeni sunucuları kim? – İlk Baskı

Yağmur Çevik’in yorumları genellikle influencer’lar hakkındaydı ve oradaki karmaşık dünya, insanlar tarafından ilgiyle okundu. Ünlü isimlerden Hadise bile, Yağmur Çevik’i konuşuyordu!

Yağmur Çevik’in Söylemezsem Olmaz programına katılmasıyla birlikte ise Instagram hesabına birçok olumsuz yorum geldi.

Zamanla olumsuz eleştirilerin yatıştığı bu süreçte, Yağmur Çevik’in kararlı duruşu onun daha büyük başarılara imza atmasına sebep olabilir. Sosyal medya dünyasında etkisi giderek artarken, televizyon medyasında da kendinden söz ettirmeye devam edecekmiş gibi duruyor!

Başa dön tuşu