Serdar Ortaç’tan şaşırtan davranış: Canlı yayında küfür etti

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, bir süredir yaptığı açıklamalar ve davranışlarıyla magazin gündeminde yer alıyordu. MS hastalığı ile mücadele eden ve yorgun olduğu gözlenen Serdar Ortaç, geçtiğimiz haftalarda yeni aşk haberleriyle gündeme gelmişti. Ortaç'ın son olarak canlı yayında yaptığı davranışlar hayranlarında şaşkınlık yarattı 

Abone Ol 

Bir süredir sosyal medyada açtığı canlı yayınlarla adından söz ettiren ünlü popçu Serdar Ortaç, geçtiğimiz aylarda sosyal medya sayfası üzerinden yaptığı açıklamalarla gündem olmuştu. Serdar Ortaç, açıklamalarıyla çok konuşulmaya devam ediyor.

Hastalığının yanı sıra depresif halleri ve eski eşi ile ilgili yaptığı açıklamalarla adından söz ettiren Serdar Ortaç geçtiğimiz günlerde ise aşk iddialarıyla gündeme gelmişti. Sevilen şarkıcı Serdar Ortaç geçtiğimiz günlerde TikTok’ta katıldığı yayında yeni bir ilişkiye başladığını açıklamıştı. Survivor yarışmasıyla tanınan Çağla Taşdelen’e canlı yayında aşkını ilan etti. Çağla için “Ben hayatımın kadınını buldum. Çok güzel şeyler yaşıyorum” dedi. Serdar Ortaç son dönemdeki söylemleri ve paylaşımlarıyla magazin dünyasının en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor.

Şarkıcı son canlı yayınında adından söz ettirdi. Ortaç, Instagram’da saatlerce canlı yayın yaptı. Küfür etmeye başlayınca yayına evde çalışan kadın müdahale etti.

Başa dön tuşu