Seda Sayan söylentilere isyan etti: Yapmayın ya böyle!

Şarkıcı Çağlar Ökten ile evlendikten sonra nüfustaki Aysel Gürsaçer adına eklenen Ökten soyadı resmi evraklarda yaşadığı sıkıntılar nedeniyle sildiren ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, boşanma söylentisiyle gündeme geldi. 

Abone Ol 

Kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile iki yıl önce nikah masasına oturan sevilen şarkıcı Seda Sayan, boşanacağı iddiasıyla gündeme geldi.

Gerçek adı Aysel Gürsaçer olan Seda Sayan, evlendikten sonra isminin yanına gelen Ökten soyadını resmi işlemlerde yaşadığı sorunlar nedeniyle mahkeme kararıyla kaldırttı. Soyadını sildirmesi üzerine boşanma iddialarıyla gündeme gelen Sayan, programında isyan etti.Hakkında çıkan boşanma iddiasını yalanlayarak ailelerin yalan haberlerden dolayı etkilendiğini söyleyen Seda Sayan, “Yanlış anlaşıldı, hatta ‘boşanıyorlar’ ve benim evi terk ettiğim bile yazıldı. Öyle bir şey yok. Nereden çıkarıyorsunuz bunları? Hepimizin ailesi var. Bak bir sürü küfür ediyorum size içten. Rahatlıyorum. Yapmayın böyle şeyler. Bizim aramızda hiçbir şey yok. Daha biz 2,5 yıldır beraberiz. 2’nci yılımızı kutlayacağız. Daha birbirimize öte git demedik. Ayrıca aşkımızı herkes görüyor. Bu aşktan ne istiyorlar? Yapmayın ya böyle şeyler. Öldünüz be” dedi.

Başa dön tuşu