MasterChef All Star yarışmasında beklenmeyen kavga! herkes onları güçlükle ayırdı

Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef All Star'ın dün akşam yayınlanan bölümünde yarışmacılar arasında gergin dakikalar yaşandı

Abone Ol 

Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya, ve Somer Sivrioğlu’nun jüri üyesi olduğu MasterChef All Star’ın dün akşam yayınlanan bölümünde tatsız bir olay yaşandı.

Ekranların en çok izlenen dizisi MasterChef All Star yarışmasında dün akşam beklenmeyen olaylar yaşandı. Dün akşam yayınlanan bölümde Barış ve Barbaros arasında kavga çıktı. Burun buruna gelen ikiliyi takım arkadaşları güçlükle ayırdı.

Dokunulmazlık oyunu sonrasında Barış ve Barbaros arasında yüksek sesle konuşma nedeniyle bir tartışma çıktı. Kısa sürede büyüyen bir tartışmada ikili birbirinin üzerine yürüdü. İkilinin arasına giren Ayaz ayırmaya çalışsa da başarılı olamadı. Diğer yarışmacaların araya girmesiyle ikili güçlükle sakinleştirildi.

Mehmet Yalçınkaya ikilinin arasına girerek ”ayrılın” diye bağırdı, Somer Sivrioğlu ”Sözlü tartışmalar yaşanıyor ama bunu tasvip etmemiz mümkün değil. Birbirinizin üzerine yürümeler, ‘o elini indir’ falan demeler… Sokakta değilsiniz beyler kendinize gelin. Her şeyi bırakın burada sizi seyreden bir sürü seyirciniz ve çocuk var. Burada da bir sürü kadın yarışmacımız var. Ne onların ne de bir başkasının moralini bozmaya hakkınız yok. Bu yaptığınız tasvip edilecek hiçbir yanı yok. Kendinize gelin” dedi. Barbaros ve Barış şeflerden özür diledi.

Başa dön tuşu