Kendisini öyle bir değiştirdi ki! Görenler tanıyamadı

Ünlü oyuncu Gülcan Arslan, başarılı kariyerine heyecanla beklenen "Kimler Geldi, Kimler Geçti" dizisiyle geri dönüş yapıyor. İmaj değişimiyle gündeme gelen Arslan hayranlarıyla son hallerini paylaştı

Abone Ol 

En son Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde rol alan Gülcan Arslan sosyal medya hesabını aktif kullanan ünlü isimlerden biri. İddialı paylaşımlarıyla da gündemde ismini sık sık göstermeye devam ediyor.

Doğduğun Ev Kaderindir, Bir Çocuk Sevdim gibi dizilerdeki başarılı oyunculuğu ile tanınan Gülcan Arslan sosyal medya hesabından takipçilerine sık sık paylaşım yapıyor.

 

Kimler Geldi, Kimler Geçti dizisiyle ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Ünlü isim dizi öncesi imaj değişimi ile gündeme geldi.

Uzun saçlarını kısacık kestiren Gülcan Arslan saçlarını sarıya boyattı. Bu değişimi takipçilerini, hayranlarını şaşırttı.

Yakın arkadaş olduğu Yüsra Geyik ile beraber dışarı çıkan Gülcan Arslan yeni imajını ilk kez paylaştı.

Bu zamana kadar Sardunya Sokak, Sınıf ve Hepimiz Birimiz İçin, Doğduğun Ev Kaderindir, Muhteşem Yüzyıl: Kösem gibi dizilerde rol aldı. Fit haliyle dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu paylaşımlarıyla adından bahsettirmeye devam ediyor.

 

Başa dön tuşu