Hazal Kaya’dan çocuk açıklaması: Fenalık geçiririm

Güzel oyuncu Hazal Kaya, Berfu Yenenler'in sorusu üzerine üçüncü çocuk istemediğini söyledi. Kaya, fiziksel olarak üçüncü çocuğu kaldıramayacağını belirterek özel hayatına dair açıklamalarda bulundu. 

Abone Ol 

Oyuncu Hazal Kaya 2019 yılında kendisi gibi oyuncu olan Ali Atay ile hayatını birleştirmişti. Ünlü çiftin Fikret Ali ve Süreyya Leyla adında iki çocukları dünyaya geldi. Geçtiğimiz hafta Hazal Kaya ve Ali Atay, İbrahim Selim ile Bu Gece programına katılmış ve Hazal Kaya hastalık hastası olduğunu itiraf etmişti.

Güzel oyuncu Hazal Kaya bu sefer de Berfu Yenenler ile Talk Show programına katıldı ve eğlenceli anlar ortaya çıktı. Berfu Yenenler, Hazal Kaya’ya üçüncü çocuk isteyip istemediklerini sordu. Hazal Kaya ise bu soruya keskin bir şekilde “hayır” cevabını verdi. Ünlü oyuncu “Üçte biri ortada kalacak. Ortanca çocuk Süreyya olacak o noktada. Süreyya’yı unuttuk mu? Ben fenalık geçiririm. Doğum gününe daha küçük bebeği olan arkadaşlarım geldi mesela. Hormonlarım zıplıyor mu? Zıplıyor. Ama artık üçüncü çocuğu artık ben fiziksel olarak kaldıracağımı düşünmüyorum. Evlatlık alabiliriz, koruyucu aile olabiliriz. Fizyoterapist artık belli bir kilonun üstüne çıkmada yasak dedi artık.”

“Öyle birini kıskanmışlığım yok ama bunların erkek arkadaşlıkları, PlayStation oynamaları falan… O işlere tutuluyorum. Mesela 10 kadınla PlayStation oynasa o kadar kıskanmam.Arkadaşlarıyla manitayla mesajlaşır gibi mesajlaşıyor. Mesela ‘Akşam baş başa yemeğe mi gitsek?’ desem öyle bir mutluluk yok.

Hazal Kaya eşinin üşengeçlik huyundan da şikayet ederek, “Ali’nin üşengeçliğini değiştirmek isterdim. Masanın ucundaki şekere ulaşamadığı için çayına artık şeker atmayan birisi” dedi.

Başa dön tuşu