Burcu Esmersoy eşinin dolabından giyiniyormuş!

Model, sunucu ve yapımcı olan Burcu Esmersoy, sosyal medyada oldukça aktif ve dikkat çekiyor. 47 yaşındaki Esmersoy'un güzelliği ve tarzı birçok kişi tarafından ilgiyle takip ediliyor.

Abone Ol 

Tarzıyla da sık sık gündeme gelen Burcu Esmersoy, 7 Eylül’de ikinci düğününü yapmıştı. İlk düğünü İtalya’daydı, ikincisi ise Ulus’ta gerçekleşti. Esmersoy kinci düğününü, kardeşi ayağını burktuğu için İtalya’ya gelemediğinden onun için tekrar yaptığını söylemişti.

Esmersoy’un en büyük zevklerinden biri saatleri. Saatleri sık sık gündem olan Esmersoy, 60 bin euro değerinde saatiyle sosyal medyada ilgi çekmişti. Esmersoy’un saat koleksiyonunun değeri 10 milyon 250 bin TL!

Burcu Esmersoy kolunda servet taşıyor, o saatinin fiyatını duyanlar şaşkın - Antalya Gündem Gazetesi | Son Dakika Güncel Haberler

Esmersoy son zamanlarda ise sık sık eşinin dolabından giyindiğini söyledi. “Eşimin dolabından giyinmeyi çok seviyorum. Bedenlerimiz biraz yakın olduğu için sorun olmuyor. Bazen keşke ayaklarımız da uysaydı diyorum.” dedi.

Burcu Esmersoy'un eşi Nazım Akmandil kim, kaç yaşında? Nazım Akmandil'in mesleği ne? - Son Dakika Yaşam Haberleri | Cumhuriyet

Başa dön tuşu