Babasının anma törenine değil maça gitti! ”Olmayı sevdiğin yerdeyim Rasim’im”

Usta sanatçı Rasim Öztekin'in ölümünün ardından Seksenler dizisinin oyuncuları tarafından anma gecesi düzenlendi. Gecede, Öztekin'in sanat hayatının anlatıldığı bir belgesel yayınlandı. Öztekin'in oyuncu kızı Pelin Öztekin, törene katılmak yerine maça gitti.

Abone Ol 

Türk tiyatrosunun sevilen usta sanatçısı Rasim Öztekin, 8 Mart 2021 yılında kalp rahatsızlığı nedeniyle hayatını kaybetti. Oyuncunun son rol aldığı Seksenler dizisinin oyuncuları, Öztekin için 8 Mart’ta anma gecesi yaptı. Ünlü isimlerin sahneye çıktığı gecede gözler Öztekin’in kendisi gibi oyuncu kızı Pelin Öztekin’i aradı.

Anma gecesinde usta oyuncunun 41 yıllık sanat hayatının anlatıldığı bir belgesel yayınlandı. İBB Şehir Tiyatroları Beylikdüzü Rasim Öztekin Sahnesi’nde yapılan gecenin tüm geliri Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Rasim Öztekin Tiyatro Bursu’na bağışlanırken Pelin Öztekin’in gecede olmaması dikkat çekti. Babası gibi koyu bir Galatasaray taraftarı olan Öztekin, tören yerine Galatasaray- Çaykur Rizespor maçına gitti. Stattan paylaşım yapan Pelin Öztekin “Olmayı sevdiğin yerdeyim Rasim’im” ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu