Armağan Çağlayan zeytin fiyatlarına kayıtsız kalmadı: Tweet bitti!

Sosyal medya hesabından sık sık hayat pahalılığına isyan eden Armağan Çağlayan, bu defa 5 litre zeytinyağı fiyatının 2 bin 500 TL olmasına tepki gösterdi.

Abone Ol 

Akciğer kanseriyle bir süredir mücadele eden ve bu süreçte günlük çalışmalarına devam eden Armağan Çağlayan, zeytinyağı fiyatına gelen zamma isyan etti.

Aktif bir sosyal medya kullanıcısı olan ve gündeme dair açıklamalarını sık sık paylaşan Armağan Çağlayan son olarak yağ fiyatlarına sessiz kalmayarak “5 litre zeytinyağı 2 bin 500 TL. Tweet bitti” ifadelerini kullandı.

Ünlü modacı Barbaros Şansal ise Çağlayan’ın paylaşımına “Kıbrıs kuzeyinde soğuk sıkım 5 litre pet şişede 750” şeklinde yorum yaptı. Armağan Çağlayan geçtiğimiz haftalarda da balık fiyatlarına veryansın ederek “1 kg Barbun balığına 500 TL verdim. Ama kabahat bende tabii, ayıklamadan önce kilosu kaç lira diye sormadım. Ama 1 kg balık kaç lira olabilir ki? Hem de Ayvalık’ta. Balıklar ayıklanınca almaya gittiğimde satıcı ‘500 TL’ deyince, Bırak dalga geçmeyi dedim… Ama dalga geçmiyormuş” demişti.

Ünlü isim aynı zaman okul çantasına, dönere ve jelibon fiyatına tepki göstermişti.

Başa dön tuşu