Zeynep Korel: 30 yaşında annemden dayak yedim

Hülya Darcan’ın kızı, Bergüzar Korel’in ablası Zeynep Korel’den şok açıklamalar geldi.

Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel, yaptığı açıklamalarla son günlerde adından sıkça bahsettiriyor. Zeynep Korel, son olarak Günaydın'dan Tuba Kalçık'a annesi Hülya Darcan ve kardeşi Bergüzar Korel ile ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

"Bergüzar bana küçük anne derdi"

İşte Zeynep Korel'in açıklamasından satır başları:

"Aldatılmış bir kadındı annem. Evde hep kavga vardı. Annem hep 'Zeynep olmasaydı boşanırdım' derdi; Beni engel olarak gördü. Sevilmediğimi düşünüyordum. Annem, bendeki hatalarını Bergüzar'da yapmadı. 'Bergüzar bana 'küçük anne' derdi. Çok düşkünüm ona… Annem beni uçurumdan attı. İki kızını birbirine kırdırdı. Kardeşimin evliliğiyle ilgili hiç konuşmadım, sadece ABD'deki işimi anlattım. Bergüzar bana aylık yardım yapmadı; istemem de zaten. Sadece kızımın eğitim ve sağlık masraflarını karşılıyordu.

"30 yaşında annemden dayak yedim"

Babamdan da, annemden de şiddet gördüm. Babam dayak yiyerek büyüdüğü için ona bu durum normal geliyordu. Onu suçlamıyorum. Annem daha çok psikolojik şiddet uyguluyordu. Ama en son 30 yaşındayken dayağını yedim. Babamı yeni kaybettiğimiz bir dönemdi. İçindeki buhrana yenildi ve bana şiddet uyguladı. O yaşta dayak yemek gururuma dokunmuştu."

Yorumlar

YORUM YAZ