Zeynep Bastık: Düğünde üç gelinlik giyeceğim

Abone Ol 

Üç yıldır aşk yaşadığı ve aynı zamanda menajerliğini üstlendiği Tolga Akış ile 7 Temmuz'da Çeşme'deki bir otelde dünyaevine girecek olan şarkıcı Zeynep Bastık, provalara başladı. Geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda görüntülenen Bastık, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Zeynep Bastık: Düğünde üç gelinlik giyeceğim #1

“Çok heyecanlıyız”

27 yaşındaki şarkıcı, “7-8 gün kaldı… Geldik bir saç ve makyaj provası yaptık. Şimdi dönüyorum. Ailecek çok heyecanlıyız. Düğün Çeşme'de olacak. İlişkimiz de zaten ilk orada başlamıştı. Biraz anlamlı olsun istedik” ifadelerini kullandı.

Düğünü daha önce planladıklarını fakat pandemi nedeniyle ertelemek zorunda kaldıklarını söyleyen Zeynep Bastık, “O şartlarda mümkün değildi. Herkesin aşılandığı bir dönemde yapmamız daha sağlıklı… Yakın arkadaşlar ve aile olacak. Üç gelinlik giyeceğim; Nikah, eğlence ve gece sonu ayrı olacak.” dedi.

Zeynep Bastık: Düğünde üç gelinlik giyeceğim #2

“Spora ağırlık verdik”

Bastık ayrıca düğün öncesi Akış ile sıkı bir diyet ve spor programına girdiklerini belirterek, “Yaza girdik, bir toparlanalım dedik. İkimiz de spora ağırlık verdik. Güzel ve fit olalım, sağlıklı görünelim istedik.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu