Zehra Çilingiroğlu güzelliğiyle büyüledi

Her zaman spor tarzıyla gördüğümüz Zehra Çilingiroğlu, kırmızı abiye elbisesiyle herkesi büyüledi.

Ünlü sanatçı Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun 16 yaşındaki kızları Zehra, önceki akşam 1841 Tünel'in yeni yıl partisine katıldı.

Zehra stili

Her zaman tayt ve babetle görmeye alışık olduğumuz genç kız, abiye elbisesi, belirgin makyajıyla dikkat çekti.

Annesine rakip oldu

Zehra Çilingiroğlu, Türkiye'nin en güzel ve popüler kadını Hülya Avşar ile cemiyet hayatının göz önünde isimlerinden biri olan Kaya Çilingiroğlu'nun kızı olarak hayata gözlerini açtı... Babasıyla aynı adı taşıyan ünlü bir tıp doktorunun da torunu olan Zehra Çilingiroğlu, daha doğduğu ilk günden itibaren basının ve kamuoyunun dikkatini üzerine çekti.

Annesi gibi ilgi odağı

1998 doğumlu Çilingiroğlu, çocukluğunda anne ve babasıyla dışarı çıktığında hemen kameralar ve objektifler de onlara yöneliyordu. 30 yılı aşkın bir zamandır sürdürdüğü kariyeri boyunca hiç gündemden düşmeyen Hülya Avşar'ın hayatındaki herkes gibi kızı da ilgi odağında oldu.

Zehra Çilingiroğlu, bugün artık 16 yaşında bir genç kız. Ve artık yavaş yavaş popülerlik konusunda annesi ile rekabet etmeye başladı. Her ne kadar kendisi bunu istemese de hatta zaman zaman "Utanıyorum, lütfen çekmeyin" dese de magazin basını onu adım adım takip ediyor...

Yorumlar

WALAT PARİS 17-12-2014 14:29:02

İNŞALAH ODA ANASIGİBİ OLMAZ

YORUM YAZ