Christina Aguilera 2,5 ayda 18 kilo verdi

Ünlü şarkıcı, nişanlısı Matthew Rutler ile düğünlerinde kusursuz görünmek için sıkı bir diyet ve egzersiz programı uyguluyor.

Karabiberli domates suyu ile zayıflayın

Günde 1 ya da 2 bardak karabiberli domates suyu içmek, hem metabolizmanızı hızlandırır hem de size kendinizi daha zinde hissettirir.

Güneşlenmek zayıflatıyor

İngiltere'de yapılan bir araştırma güneş ışınlarının zayıflamaya yardımcı olduğunu ortaya koydu.

1 yılda 114 kilo verdi

1 yılda 114 kilo verdi

Yaklaşık 177 kilo ağırlığındaki obezite hastası olan ve sağlık sorunlarıyla uğraşan Tracy Henderson, doktorların uyarısı üzerine azmetti 1 yılda 114 kilo verdi.

Karbonhidrat sevenlere müjde

Karbonhidrat sevenlere müjde

Çok sevdiği karbonhidratlı yiyeceklerden mahrum kalmamak uğruna kilo vermesi gerektiği halde bir türlü diyete başlayamayanları sevindirecek bir haberimiz var.

Modern ve sağlıklı bir yaşam için beslenme önerileri

Eğer her günü sağlıklı başlayıp sağlıklı bitirmek istiyorsanız bazı beslenme kurallarına uymanız gerekli. İşte sağlıklı bir yaşam için dikkat etmeniz gerekenler...

Yeşil mercimek ye kilolara elveda de

Yazın şerbetli tatlıları ve açık büfelerdeki binbir farklı lezzetleri yiyerek aldığınız kilolardan, yeşil mercimek yiyerek kurtulabilirsiniz.

Fazla kilolara sek sek oyunu çözümü

Günümüzde çocukların bilmediği, eskilerde ise en çok oynanan sokak oyunlarından olan sek sek, oyun oynayarak zayıflamak isteyenlerin yeni tercihi.

Ümit Erdim 6 ayda 25 kilo verdi

Son olarak 90'lar dizisinde rol alan sempatik oyuncu Ümit Erdim, 6 ayda 25 kilo vererek fazla kilolarından kurtuldu.

Çikolata diyetiyle zayıflamak bir harika

Diyet yapacaksınız diye çikolatadan uzak mı duracaksınız? Tabii ki hayır! Belirli ölçülerde tüketmek şartıyla, çikolata yiyerek de zayıflayabilirsiniz.