Zamanın ruhu: Adidas Superstar

1969 yılında piyasaya basketbol ayakkabısı olarak çıkan ve zamanla sokakların vazgeçilmez modeli haline gelen Adidas Superstar, popülerliğini hiç kaybetmiyor...

1969 yılında basketbol ayakkabısı olarak yaratılan ve piyasaya çıkan Adidas Superstar zamanla sokakların da vazgeçilmez modeli haline geldi. Çıktığı günden bu yana yani 50 yılı aşkın süredir popülerliğini hiç kaybetmiyor.

Adidas Superstar'ın bu kadar popüler hale gelmesinde Karem Abdul Jabbar'ın rolü çok büyük elbette. Basketbol tarihinde tartışılmaz bir yeri olan Karem Abdul Jabbar da Adidas Superstar giyiyordu. 70'lerde spor sahalarında boy gösteren Superstar, 80'lerde hip hop kültürünün bir parçası oldu. Böylece zamanla günlük kullanımda da yer bulmaya başladı. Çünkü hem rahatlığı hem de dayanıklı malzemesi kendine bir hayran kitlesi yaratmayı başarmıştı.

Bugün Adidas'ın en çok ilgi gören ve satış yapan modelleri arasında yer alan Superstar ikonik tasarımı ve sağlamlıktan ödün vermeyen doğal deri malzemesiyle uzun yıllar daha etkisini sürdürecek gibi gözüküyor. Bu modelin öne çıkan özellikleri ise ikonik bir tasarıma sahip olması, her zaman sağlamlığı ve dayanıklılığı ön plana çıkaran kaliteli malzemesi, ayrıca tüm bunlara ek olarak her zaman kendini güncel tutan trend tasarımlara sahip olmasıdır.

İkonik tasarımla tarzınızı tamamlıyor

Basketbol sahalarından ve Hip Hop meraklılarından sonra sokak tarzını sevenler için günlük kullanımın neredeyse vazgeçilmez modeli olarak boy gösteren Superstar modeli, Adidas'ın orijinal tırtıklı üç çizgi tasarımını her modeline modern bir şekilde işliyor. Bu modelin temel unsurlarından biri olan üç çizgi tasarımını özel burun dizaynı tamamlıyor. Renkler ve malzeme değişse de rahatlık ve sağlamlığından hiçbir şekilde ödün vermeyen Superstar, eskimeyen ruhuyla günlük kullanımın da temel unsuru haline geliyor. Sokak modasına yön veren modellerden biri olarak birbirinden farklı kıyafet stilleri ile kombinlenerek sportif şıklığı garantileyen Adidas Superstar, bağcıklı ve yeni tasarımla eklenen cırt cırt seçenekleriyle çıtayı yükseltmeye devam ediyor. İster sokakta yürürken isterseniz bir festivalde keyifle dans ederken güvenle ve zevkle giyebilmeniz için tasarlanıyor.

Sağlamlık ve dayanıklılıktan ödün vermeyenlerin tercihi

50 yılı aşkın süredir, kendini çeşitli tasarımlarla yenilerken ikonik tarzdan asla ödün vermeyen Adidas Superstar modelleri, tamamen doğal deri sayasıyla maksimum konforu garanti ediyor. Lüks deriden üretilen kauçuk burun ve deri astar yalnızca tarzınızın tamamlayıcı temel unsuru olmakla kalmıyor, yıllara meydan okuyan ikonik stilin yanında sağlamlığı ve rahatlığı da sevenlerine sunuyor. Adidas Superstar modeline imza attığı günden bugüne değişen ve büyüyen kullanıcı kitlesinin kullanım alışkanlıklarını göz önüne alarak, modelini kauçuk dış tabanla destekleyerek sokağın süprizlerine karşı ekstra hazırlık sunuyor. Böylece kaykay sürerken, bisiklete binerken ve daha birçok şeyi yaparken uzun ömürlü ve sağlam Superstar ayakkabılar her istediğinizde yanınızda olabiliyor.

Her daim klasik her daim güncel: Adidas Superstar

Adidas Superstar'ın yeni modelleri ise ikonlaşmış basketbol modellerinden ilham alınarak yeniden tasarlandı. Bu şık ve dönemin trendi tasarımlar klasik kauçuk burnu ve konforlu taban kalıp özelliklerini yeni modellerde de elbette devam ettiriyor. İster beyaz ve siyahtan oluşan klasik model isterseniz de çeşitli renklerle yenilenmiş ve çeşitlendirilmiş modeller hepsi ikonik tarzın bir parçası. Spor ya da casual kendiniz gibi olabileceğiniz ve olduğunuz şekilde sizi şık ve konforlu hissettirecek zamanın ruhunu yakalayabileceğiniz bir Superstar düşünüyorsanız yapmanız gereken çok kolay. Kadın, erkek, unisex ve çocuk seçeneklerinden dilediğinize ulaşabileceğiniz Adidas Superstar ayakkabı modellerine bakmak ve yakından incelemek isterseniz Sportive'e göz atabilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir şekilde alışverişinizi yapıp avantajlardan yararlanmak isterseniz web sitesini dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. Uygun fiyatlar ve cazip taksit seçenekleriyle siz de tarzınızı tamamlayacak bir Adidas Superstar'a sahip olabilirsiniz…

Yorumlar

YORUM YAZ