Yüz germe estetiği nedir?

Günümüzde her ne kadar ameliyatsız yüz gençleştirme uygulamaları ya da yüksek derecede etkileyici özelliği bulunan kozmetik cilt bakımı ürünleri kullanılsa da bazı durumlarda bu uygulamalar yeterli olmamaktadır.

Estetikte Fransız Askısı – Dr. Osman Baş

Son zamanlarda estetik olarak ameliyatsız teknikler arasında başta gelen Fransız Askısı yöntemi sayesinde hastaların deri altında işlem yapılarak iz oluşmasının da önüne geçiliyor.

Ünlülerin vazgeçemediği estetik uygulamalar

Daha güzel ve genç görünmek isteyen ünlüler, özellikle doğal görünümlerini bozmayacak estetik operasyonlar için bıçak altına yatıyor. Longevita yöneticilerinden Senay Saydır, ünlüler tarafından en çok tercih edilen estetik cerrahi uygulamaları sıraladı.

Yüz estetiğinde Endoskopi uygulaması

Yüz estetiğinde Endoskopi uygulaması

Genel cerrahide kullanılan laparoskopik tekniklerin estetik yüz cerrahisinde de çok popüler olduğunu söyleyen Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrah Doç. Dr. Karaca Başaran konu ile ilgili bilgiler verdi.

Gençleşmenin yaşı yok

Gençleşmenin yaşı yok

Prof. Dr. Gürsel Turgut, ameliyatlı ve ameliyatsız gençleştiren estetik yöntemlerini anlattı.

Sağlıklı bir cilt için olmazsa olmazlar

Dermatoloji Uzmanı Dr. Yelda Bice, sağlıklı bir cilt için ne yapılması gerektiğini anlatarak önemli ipuçları verdi.

Volümetrik yüz germe ile daha genç görünüm

Cildiniz yer çekimi vb. nedenlerden dolayı yıllar geçtikçe sarkabilir ve kırışıklıklar oluşabilir. Volümetrik yüz germe ile bu duruma çare bulabilirsiniz...

Ameliyatsız yüz germe yöntemleri nelerdir

Ameliyatsız yüz germe ciltte oluşan deformitelerin herhangi bir kesi yapılmadan dolgu, botox, mesoliftingler, lazerler, ultrasound enerjisi ve radyofrekansa dayalı tedaviler ile düzeltilmesi demektir.

Hidrolift yöntemiyle gençleşin

Op. Dr. Hasan Subaşı, cerrahi olmayan yüz germe uygulamaları hakkında bilgi verdi.

Kuru nane maskesiyle sarkmaları önleyin

Cildinizdeki sarkmalara yüz egzersizleriyle engel olabilir, kuru nane maskesiyle de gergin ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.