Ceviz Ağacı filmine İtalya’dan iki büyük ödül

İtalya’nın önemli festivallerinden olan ve bu yıl 8.si düzenlenen Uluslararası Torino Underground Film Festivali'nde Türkiye’yi senaristliğini ve yönetmenliğini Faysal Soysal’ın yaptığı Ceviz Ağacı filmi temsil etti.

Quentin Tarantino: Rambo filmi çekmek güzel olurdu

Yönetmen ve yazar Quentin Tarantino, Adam Driver'ın Rambo rolünde yer alacağı İlk Kan'ın (First Blood) yeni bir versiyonunu çekmek isteyebileceğini söyledi.

Kıvanç Tatlıtuğ Into The Night’ın ikinci sezonuna konuk oldu

Netflix Belçika yapımı dizisi Into The Night’ın ikinci sezonuna katılan yeni oyuncu kadrosunu açıkladı. Mehmet Kurtuluş'un kadrosunda yer aldığı dizinin Jason George imzalı bu sezonunda Türkiye’den sürpriz bir isim var.

Flaşbellek filmine 27. Sedona Uluslararası Film Festivali'nden ödül

Flaşbellek filmine 27. Sedona Uluslararası Film Festivali'nden ödül

Yönetmen Derviş Zaim'in Suriye'den Türkiye'ye uzanan bir yolculuğun yarattığı dönüşüm hikayesini anlatan Flaşbellek filmi, ABD'de düzenlenen festivalden ödülle döndü.

Dilan Çiçek Deniz-Thor Saevarsson aşkı belgelendi

Dilan Çiçek Deniz-Thor Saevarsson aşkı belgelendi

Geçtiğimiz ay Alihan Aloğlu’yla ilişkisini noktalayan Dilan Çiçek Deniz'in, İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson ile yeni bir aşka yelken açtığı iddiaları doğru çıktı.

Quentin Tarantino tarihi tiyatroyu satın aldı

Emekliliği için son filmine karar vermeye çalışan ünlü yönetmen Quentin Tarantino, Los Angeles'taki tarihi Vista Tiyatrosu'nu satın aldığını açıkladı.

Akademi'den 395 kişiye üyelik daveti

Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi, bu yıl üyelik davetinde bulunduğu 395 sanatçı ve yöneticiyi açıkladı.

Leyla ile Mecnun'un yeni Leyla'sı belli oldu

Yeniden seyirciyle buluşmaya hazırlanan Leyla ile Mecnun'un yönetmeni Onur Ünlü yeni Leyla karakterinin oyuncu Deniz Işın olduğunu açıklandı.

Steven Spielberg’in hayatını anlatacak filmin başrolü belli oldu

Ünlü yönetmen Steven Spielberg’in çocukluğunu anlatan ve henüz adı belli olmayan filminde genç oyuncu Gabriel LaBelle, Spielberg’in gençliğini canlandıracak.

Batgirl filminin yönetmenleri belli oldu

Kadın süper kahraman Batgirl'ün sinema uyarlaması için yönetmenler Adil El Arbi ve Bilall Fallah, Warner Bros. ile anlaştı.