Kenneth Branagh, İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ı canlandıracak

Kuzey İrlandalı oyuncu ve yönetmen Kenneth Branagh; koronavirüsün ilk çalkantılı günlerini anlatacak mini dizi This Sceptred Isle'da, İngiltere Başbakanı Boris Johnson'ı canlandıracak.

Venedik Film Festivali'nde bu yıl jüri başkanlığını Bong Joon-ho yapacak

İtalya'da bu yıl 78'incisi düzenlenecek Venedik Film Festivali'nde büyük ödül Altın Aslan'ın sahibini belirleyecek uluslararası jürinin başkanlığını Güney Koreli yönetmen Bong Joon-ho üstlenecek.

Jason Statham ile Guy Ritchie yeni filmlerini Türkiye'de çekecek

Hollywood’un en ünlü aksiyon yıldızlarından Jason Statham ile dünyaca ünlü İngiliz yönetmen Guy Ritchie, Cash Truck'ın ardından Five Eyes filminde Türkiye’de bir araya geliyor.

Onur Ünlü halı saha maçında sakatlandı

Onur Ünlü halı saha maçında sakatlandı

Cihangir’de koltuk değnekleriyle görüntülenen ünlü yönetmen Onur Ünlü’nün 1 ay önce halı saha maçı yaparken kaza geçirdiği ortaya çıktı.

Demet Akbağ'dan '9 Kere Leyla' açıklaması: Beğenilecek diye bir şey yok

Demet Akbağ'dan '9 Kere Leyla' açıklaması: Beğenilecek diye bir şey yok

Yayınlandığı günden itibaren eleştiri oklarının hedefi olan '9 Kere Leyla' filmine başrol oyuncusu Demet Akbağ sahip çıktı.

Hazar Ergüçlü: Onur benim süper kahramanım

Kendinden yaşça büyük sevgilisi Onur Ünlü hakkında konuşan ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü, "Onur benim süper kahramanım." dedi

Sabancı Vakfı 5. Kısa Film Yarışması'nın finalistleri açıklandı

Sabancı Vakfı'nın toplumsal sorunlara sanat aracılığıyla dikkati çekmek amacıyla düzenlediği kısa film yarışmasının 5. yılında finalistler belli oldu.

Whitney Houston’un hayatı film oluyor

Müzik sektörüne damga vuran Whitney Houston’un 1987’de yazdığı hit şarkısı “I Wanna Dance with Somebody” ile aynı isimde olacak olan biyografi tarzındaki filmin, Sonbahar 2022’de vizyona gireceği öğrenildi.

Hazar Ergüçlü ile sevgilisi Onur Ünlü'den aşk pozu

Oyuncu Hazar Ergüçlü, yönetmen sevgilisi Onur Ünlü ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı.

Baba filmi serisi devam edebilir

Tüm dünyada ilgiyle izlenen ve film listelerinde zirvede yer alan The Godfather yönetmeni Ford Coppola ve dağıtımcı Paramount serinin yeni filmleri hakkında konuştu.