Yolanthe Cabau canlı yayında gözyaşlarını tutamadı

Yolanthe Cabau, Hollanda'da katıldığı bir programda 'Hamile kalamadığım dönemde kendimi işe yaramaz hissettim' diyerek ağladı.

Bebeklerini ekimde kucaklarına alacak olanYolanthe Cabau ile Wesley Sneijder, geçtiğimiz günlerde Hollanda'daki bir televizyon programına konuk oldu.

Banttan yayınlanan programa Yolanthe'nin gözyaşları damga vurdu. Yumurtalığındaki kist nedeniyle uzun süre hamile kalamadığını açıklayan Yolanthe, "Eşime bebek veremediğim için kendimi o dönem işe yaramaz hissettim" dedi. Gözyaşlarına boğulan Yolanthe, "Hamile kalamadığım dönem babamın mezarının başında günlerce ağladım" diyerek yaşadığı üzüntüyü dile getirdi.

Yolanthe Cabau fotoğrafları için - FOTO GALERİ

"Hamile olduğumu öğrenince ağladım"

Yumurtalıklarından ameliyat olduktan kısa bir süre sonra hamile kaldığını söyleyen Yolanthe Cabau, ekledi: "İbiza'dan İstanbul'a gelirken havalimanında test yaptım. Tuvalette hamile olduğumu öğrenince gözyaşlarına boğuldum."

Yolanthe, kilo almasını da umursamadığını söyledi. Kendisi için tek önemli şeyin bebeğinin sağlığının olduğunu dile getiren Yolanthe Cabau, cinsiyetini açıklamadığı bebeğine 'Y' harfiyle başlayan bir isim koyacağını söyledi.

Yorumlar

YORUM YAZ