Yoksa bu yazın rengi pembe mi olacak?

Her yaz başka bir rengin üstünlüğüyle karşılaşırken bu yaz bakalım hangi rengin sinyali verilmiş…

Abone Ol 

Üstünlük pembe renkte!

Coachella müzik festivalinin ilk haftasını geride bırakırken ünlü isimlerin birbirinden farklı kombinlerine tanıklık ettik. Bu sene festivalin teması spor giyim ve sadelik üzerineydi. Kombinleri incelediğimizde festivalin göze çarpan renginin pembe olduğunu görmekteyiz.

Coachella 2022'ye katılan ünlüler | NLife

Coachella'da Pembenin Üstünlüğü

Gardıroplarınızda pembeye yer açın

E madem festivalde pembe bu kadar öne çıkmış o zaman gardıroplarınızı pembeye hazırlama vakti! Pembe demek enerji, sevgi ve iç güzellik demek. Düz renk bir kombin yaptığınızda pembe çantayla ya da pembe bir takıyla kıyafetlerinizde canlılık yakalayabilirsiniz. Özellikle ben beyaz ve pembe uyumunu çok yakıştırıyorum.

Coachella'da Pembenin Üstünlüğü

Kot ve pembe uyumu

Kot pantolon ya da kot etek tercih sizin ama şunu kesin bir şekilde söyleyebilirim pembe renk ve kot mavisi mükemmel bir ikili!

Coachella'da Pembenin Üstünlüğü

Pembe blazer cekette!

Bu sezon biliyorsunuz ki blazer ceket patlaması yaşadık. Özellikle kot pantolon ve blazer ceket kombinleri sık sık karşımıza çıkmakta. Ben spor ve şıklığı bir arada çok seviyorum. Eskiden ceket denilince aklımızda resmi giyimler canlanırken şimdi ise spor parçalarımıza şıklık katan bir detay haline geldi. Pembe renk modası başlamışken blazer ceketlerimizde pembe rengi tercih etmek için güzel bir zaman.

SeninOlsun Soft Pembe Oversize Blazer Ceket Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu