Yok artık! “Yıl dönümünde üçlü ilişki yaşadık, diğer kadın eşimden hamile kaldı”

TikTok'ta 'Cliquebaittv' kullanıcı isimli kadın yaptığı paylaşımla sosyal medyanın gündemine oturdu. Eşine yıldönümü hediyesi olarak üçlü ilişki hediye ettiğini söyledi. Hayatımın en büyük şokunu yaşadım dedi.

Abone Ol 

 

[dropcap]T[/dropcap]ikTok’ta 623 bin takipçisi bulunan Clique Bait, sosyal medyada genellikle eşiyle birlikte cinsel yaşamlarına ilişkin gönderiler paylaşıyor. Çok eşli yaşam tarzını benimsediklerini dile getiren Bait, 4.7 milyon izlenmeye ulaşan paylaşımında bir kadının eşinden hamile kaldığını itiraf etti. Bait, “Birinci yıl dönümümüz için kocama üçlü ilişki hediye ettim. Kadın eşimden hamile kaldı ve doğurmayı düşünüyor. Bizim çocuğumuz henüz yok. Bu durum çok garip” dedi.

Bait’in durumundan memnun olduğunu belirtmesine rağmen sosyal medya kullanıcıları yaşananlara ilişkin yorum yapmayı ihmal etmedi. Kullanıcıların büyük şaşırarak, “Bu benim en büyük korkum”, “Kadınların kendilerini neden bu duruma soktuğunu bilmiyorum” ”Adama çocuk veremedin tek gecede kadın hamile kaldı’ yorumlarını yaptı.

 

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu