Beren Saat: Yılbaşında Kenan'la birlikteyim

Muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü oyuncu Beren Saat, yılbaşı planını anlattı.

Hadise'nin yılbaşı elbisesi dudak uçuklattı

O Ses Türkiye Yılbaşı 2021 için siyah sade bir elbise tercih eden ünlü şarkıcı Hadise'nin yılbaşı şıklığı dudak uçuklattı.

Ülkelere göre şaşırtıcı yılbaşı gelenekleri

2021 için geri sayıma başladığımız bu günlerde dünyanın farklı ülkelerinden şaşırtan yılbaşı geleneklerini sizler için hazırladık…

Yılbaşına özel ayvalı hindi tarifi

Yılbaşına özel ayvalı hindi tarifi

Çoğumuz için güzel bir yılbaşı sofrasının baş tacı hindi eti. Bu özel akşamda hindi etinizi nasıl yapmanıza karar verebilmeniz için size özel bir tarif vermek istiyoruz: Ayvalı Hindi

Kırmızının yılbaşı dekorasyonunda kullanım önerileri

Kırmızının yılbaşı dekorasyonunda kullanım önerileri

İç Mimar Özlem Algül, yılbaşı ile özdeşleşmiş olan ve dış mekan ve iç mekanlarda, dekoratif objelerde ve hatta giyimde kullanılan kırmızı rengin yılbaşı dekorasyonunda kullanımına dair önerilerde bulundu.

Özgü Namal, ekranlara geri dönüyor

Geçtiğimiz haftalarda eşi Ahmet Serdar Oral'ın ani ölümüyle sarsılan Özgü Namal, ekranlara geri dönmek için hazırlıklara başladı.

Yılbaşında kim nerede sahne alacak

Sanat dünyasından birçok ünlü isim yılbaşı gecesi sahnede olacak. Peki kim, nerede konser verecek?

Sağlıklı hindi dolma tarifi

Öğr. Gör. Haydar Şahin, yeni yılı evde karşılayacak olanlar için yılbaşı sofralarının vazgeçilmezi hindi dolma tarifini paylaştı.

Kerem Bürsin'in yılbaşı planı

Katıldığı bir Youtube kanalında özel hayatına ilişkin samimi açıklamalarda bulunan Kerem Bursin, yılbaşı planıyla da şaşırttı.

Yeni yılı evde karşılayanlara özel yılbaşı menüsü

Yılbaşını daha sakin bir şekilde evde geçirmek istiyorsanız, sevdiklerinize hazırlayabileceğiniz bu lezzetli menü tam size göre…