Yeni yıl için hediye seçenekleri

Yeni yılda alacağınız hediyeler ile sevdiklerinizi ve kendinizi özel hissettirin

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte her birimizi tatlı bir heyecan sarıyor. Sevdiklerini özel hediyelerle mutlu etmek isteyenler de hediye telaşına giriyor. Tüketicilerin tasarıma dahil olabildiği kişiselleştirilmiş mobilyalarıyla öne çıkan Buka, her zevke uygun hediye seçenekleri sunuyor.

Mumluk ve şamdanlar

Hediyesine henüz karar veremeyenlere ya da yılbaşı akşamı ortamı daha romantik yapmak isteyenlere; dekoratif yastıklardan, mumluklara; şamdanlardan tablolara kadar birçok ev aksesuarı, güzel bir alternatif oluyor. Modüler çözümleri, farklı tasarımları ve değiştirilebilir renkli kılıflar klasik yılbaşı hediyelerinden sıkılanlar için özgün seçenek olablilir.

Sıcacık yastıklar, rengarenk kılıflar

Yılbaşı rengine uygun kırmızı ve tonlarındaki yastıkları yeni yıl için ideal bir hediye oluyor. Geometrik desenlerin yanı sıra düz ve sade modellerin de öne çıktığı dekoratif yastık koleksiyonu, geniş renk ve desen seçenekleriyle her eve uyum sağlayabiliyor. Her tarzdaki ev dekorasyonuna hitap eden yastıklar, aynı zamanda soğuk kış akşamlarının da vazgeçilmezi.

Yeni yıl romantizmi detaylarda gizli

Yıl başında hazırlanan sofralar, sunumları ve ikramlarıyla özel bir ambiyans yaratıyor. Bu sunumların en önemli parçası da sıcak, samimi ve romantik ortamlar elde edilmesini sağlayan mumlar. Kırmızı, yeşil, gümüş ve altın renkli mumlukları, sofralarını renklendirmek isteyenlerin tercihi olacak. Doğadan ilham alınan biblolar ve dekoratif kaseler ile Uzakdoğu'dan gelen birbirinden farklı tabloların yanı sıra ahşap veya ahşabın farklı renklerle ister kendi evinizi renklendirin ister sevdiklerinizin.

Yorumlar

YORUM YAZ