Yeni sezon tesettür abiye elbise modelleri

Her yıl değişen ve şıklığına düşkün hanımların da mercek altında tuttuğu abiye elbiseler bu sezon zarafet çıtasını bir hayli yükseltti.

Elbette sezona damgasını vuran trendler tesettür abiye modellerinde de karşımıza çıkıyor. En şık davetlerde, düğünlerde ya da nişan törenlerinde tüm dikkatleri üzerinizde toplayabileceğiniz tasarımlar da yeni sezona iddialı bir giriş yaptı. Haliyle tesettür abiye elbise dendiğinde akla ilk gelen markaların şıklık yarışı da ivme kazandı.

Hatırlayacağınız gibi geçtiğimiz sezonlarda payet süslemeler abiye elbiselerde bir hayli yoğun kullanılıyordu. Bu sezonda ise tesettür abiye modasında payetlerin yerini işlemeler aldı. Elbiselerin göğüs bölümünde, omuz kısmında, kollarında ya da etek uçlarında kullanılan işlemeler zarafeti de ön plana çıkarıyor. Zarif tasarımların olmazsa olmazları arasında yer alan tüller tesettür abiye modasında yine yoğun bir şekilde kullanılıyor.

Tesettür abiye elbiselerde hangi renkler moda

Moda sadece elbiselerin kesimlerini ya da süslemelerini etkilemiyor. Renkler de modanın etkisi altında popülerlik kazanabiliyor. Bu sene tesettür abiye elbiselerde en trend renk pudra oldu. Ayrıca ekru, kırmızı ve mor da tesettür giyim markalarının kreasyonlarında en çok yer verdiği renkler arasında yer alıyor. Eğer gardırobunuza yeni tesettür abiye elbiseler kazandırmak istiyorsanız siz de bu renklere öncelik verin.

Lacivert, mürdüm ve zümrüt de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Yeni trendlere göz attığınızda parlak kumaşların tesettür abiye elbiselerde daha sık kullanılmaya başlandığını görebilirsiniz. Sade elbiselerde dahi şıklığı taçlandıran saten gibi parlak kumaşlar işleme detayları ile buluştuğunda göz kamaştıran bir görünüm sergiliyor. İpeksi bir dokunuş sunan tesettür abiye elbiseleri üzerinizden çıkarmak istemeyeceksiniz.

Tesettür elbise modellerinde sadelik trendi

Sadelikten doğan şıklığı yakalamak için de rotanızı hemen yeni kreasyonlara çevirin. Sadece özel davetlerde değil, iş hayatınızda ya da günlük hayatınızda da kullanabileceğiniz tasarımlar tesettür abiye modelleri arasında kendine bir yer bulmayı başardı. Payet, tül ya da işleme gibi süslemeler kullanılmadan, özel kesimi ile şıklık yakalayan bu parçalar gardırobunuzun joker parçası olabilir. Tasarımlarıyla beğeni kazanan markaların yeni kreasyonlarını www.tesetturabiye.com adresine tıklayarak keyifle inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

YORUM YAZ