Yeni Michael Kors kampanyası tanıtıldı

Mikael Jansson tarafından çekilen yeni Michael Kors kampanyası, Bella Hadid, Luke Maehlmann, Kendall Harrison ve Salomon Diaz'ın paylaştığı Sonbahar/Kış 2020-21 koleksiyonuyla tanıtıldı.

Michael Kors'un yeni kampanyası "MICHAEL Michael Kors" tanıtıldı. Bella Hadid'in başrolünde yer aldığı kampanya, keskin bir rock "n" roll cazibesi duygusu veriyor.

Başrolde Bella Hadid

Bella Hadid'i 70'lerin bohem-şıklığının merkezine koyan kampanyada, bir dizi klasik rock yıldızı, hayranlarıyla birlikte Hadid'i, yakından takip ediyor. Jansson'un merceğinden, başrol oyuncusu bir konser salonundan çıkarken, hayran klübünün çok hoşuna gidiyor ve yolda grup arkadaşlarıyla uzanırken aynı zamanda zahmetsiz havayı somutlaştırıyor.

Bella Hadid'e seyahatleri boyunca adını New York'un ikonik Arnavut kaldırımlı sokaklarıyla, sanat galerileriyle ve lüks butikleriyle tanınan ünlü semtinden alan SoHo omuz çantası eşlik ediyor.

Firma, reklam filmini, "Kampanya, rock yıldızı cazibesinde en üst noktayı ortaya koyuyor. Rahatlatıcı soğukkanlılık, tavır ve yıldız gücü." sözleriyle açıklıyor.

Yorumlar

YORUM YAZ