Yeni Furby 23 Nisan'da Türkiye'de

Fenomen oyuncak Furby artık daha da havalı!

İlk olarak 1998 yılında üretilen, zamanının en teknolojik ve en çok sevilen oyuncağı olan Furby, şimdi eskisinden daha da havalı özelliklerle geri dönüyor. Kendi karakterini ortaya çıkarma özelliğine sahip olan ve artık Türkçe konuşan yeni Furby, Nisan'da satışa sunuluyor.

Yeni özellikleriyle satışa çıktığı ülkelerde çok sevilen Furby'nin günlük ihtiyaçlarını karşılamak için ona destek olabilirsin. İlk geldiğinde sadece 'Furby'ce konuşacak olan Furby sen onunla ilgilendikçe Türkçe konuşmaya başlayacak.

Ayrıca Furby'nin davranışlarını da sen etkileyeceksin. İyi davranışlar karşısında kibar ve sevgi dolu bir karaktere bürünecek olan Furby, huysuz, sevecen, geveze, zarif, şımarık veya aksi de olabilir!

2012 yılının son çeyreğinde Amerika'da en çok talep edilen oyuncak olan Furby, satışa çıktığı ülkelerde kısa sürede tükendi. Dünyanın ilk akıllı animatronik oyuncağı olan Furby, ilk olarak 1998 yılında üretilmiş ve zamanının en teknolojik oyuncağı olmuştu. İlk 3 yılda tüm dünyada 40 milyondan fazla satmış, girdiği her ülkede yılın oyuncağı olarak 1 numaraya oturmuştu.

Yorumlar

YORUM YAZ